Jawor-Parkiet Design Awards

Jawor-Parkiet Design Awards

Jawor-Parkiet zaprasza architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej do udziału w kreatywnym konkursie na najlepszy projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty marki.

Regulamin konkursu

Idea konkursu:
Zadaniem Uczestników jest wykonanie projektu pomieszczenia lub gotowej realizacji projektu (przedstawionej na dokumentacji zdjęciowej) z wykorzystaniem tekstur podłóg drewnianych marki Jawor-Parkiet lub Retro Collection.

Prace w ocenie Uczestników powinny nawiązywać do najnowszych trendów w architekturze i designie. Efekty konkursu zostaną zaprezentowane na stronie internetowej poświęconej konkursowi, a także w kanałach promocyjnych marki Jawor-Parkiet.

Kategorie konkursu:
-projekt wnętrza
-realizacja

Uczestnicy:
Uczestnikiem Konkursu może być każdy posiadający pełną zdolność do czynności prawnych architekt, projektant wnętrz oraz designer.

Projekt:
Do Konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie projekty/realizacje, które nie były dotąd publikowane (z wyłączeniem strony internetowej autora projektu oraz kanałów autora w mediach społecznościowych), nagradzane, a w czasie trwania Konkursu nie biorą udziału w innym konkursie.

Ocena projektów:
Wszystkie projekty nadesłane do Konkursu podlegają ocenie pięcioosobowego Jury.

Nagrody i wyróżnienia:
Jakość, oryginalność, wartości wizualne oraz funkcjonalność przesłanych projektów, to cechy które będą brać po uwagę jurorzy, aby wyłonić najlepsze prace.
Przyznane zostaną dwie nagrody główne (po jednej w każdej kategorii) oraz dwa wyróżnienia (po jednym w każdej kategorii).

Laureaci I miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł .
Nagrodami dla autorów wyróżnionych prac będzie profesjonalna sesja wizerunkowa oraz voucher na audyt mediów społecznościowych.

Harmonogram:
Termin przesyłania zgłoszeń: 12 maja 2023r.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 maja 2023 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora: konkurs.jawor-parkiet.pl

konkursjawor

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!