Nowe biuro Leroy Merlin

Nowe biuro Leroy Merlin

Francuską sieć supermarketów budowlanych zna dobrze chyba każdy. Tym razem jest okazja do poznania bliżej jednego z jej nowych biur. Zajmuje około 12 200m2 i znajduje się na trzech piętrach w budynku Forest od HB Reavis. Aranżacja wnętrza została dopasowana do indywidualnych potrzeb najemcy. Dzięki temu, biuro stało się funkcjonalne i przestronne. Zastosowane w nim kolory są neutralne, co sprawia, że pracownicy mogą się w nim czuć swobodnie.

Układ funkcjonalny biura

Cała dostępna powierzchnia biura została podzielona na open space i gabinety. Do dyspozycji pracowników jest również wiele sal do spotkań i budki telefoniczne przeznaczone do pracy w ciszy. W biurze znajdują się również specjalne przestrzenie przeznaczone do organizowania szybkich spotkań, integrowania się lub urządzania burzy mózgów. W biurze na pracowników czeka aż 12 kuchni i coffee pointów.

Nowe biuro Leroy Merlin

Wystrój przestrzeni biurowej

Aranżacja wnętrza nawiązuje jednocześnie do budynku, w którym mieści się siedziba Leroy Merlin, jak i branży, w której ta firma działa. Dlatego w tym projekcie nie mogło zabraknąć ogromnych ilości roślinności. Znajduje się ona nie tylko w środku biura, ale również za zewnątrz. Najważniejsze materiały budowlane w tym projekcie to: beton, drewno i cegła.

Nowe biuro Leroy Merlin

Podzielone tematycznie sale

Sale znajdujące się w przestrzeni biurowej dzielą się na pięć następujących kategorii: budowa, technika, projekt, dekoracja i ogród. Każda z nich jest wyjątkowa i silnie powiązana z prezentowaną tematykom. W biurze nie brakuje również prezentacji oferowanych przez te markety budowlane akcesoriów, takich jak tapety kuchenne, płytki, czy fartuchy. To wszystko sprawia, że biuro staje się naprawdę nietuzinkowym miejscem.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biuro jak market budowlany – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, biuro
Projekt Bit Creative Barnaba Grzelecki
Zdjęcia: Fotomohito
Realizacja: 2022
Powierzchnia: 12 200m2
Lokalizacja:  Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!