Szarość, drewno, czerń i biel

Szarość, drewno, czerń i biel

Już dawno skończyły się czasy, gdy mieszkania pod wynajem były zwyczajnie brzydkie. Właściciele wstawiali do nich zazwyczaj takie meble, które już się zużyły i nie są im do niczego potrzebne. Teraz mieszkania na wynajem, w szczególności w dużych miastach, muszą mieć o wiele wyższy standard. Doskonale rozumieją to właściciele apartamentu o powierzchni 40m2 znajdującego się w Warszawie. Zobacz, jak ono wygląda!

Klasyka w nowym wydaniu

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz holu. Jego wystrój to połączenie bieli, szarości oraz ciepłych odcieni drewna. Możemy w nich zauważyć również modernistyczne i nowoczesne elementy.

Szarość, drewno, czerń i biel

Drewno i czerń w wielu miejscach

Drewno w tym mieszkaniu pełni bardzo ważną rolę. Możemy je zobaczyć na ścianie, frontach meblowych, czy w postaci żaluzji okiennych. Z drewnem bardzo dobrze komponuje się czerń, co doskonale wiedzą wszyscy wielbiciele stylu loftowego. W tym mieszkaniu pod wynajem kolor czarny mają oprawy oświetleniowe, ramy obrazów, krzesła o designerskim wzornictwie, stoliki kawowe oraz stoliki nocne w sypialni.

Szarość, drewno, czerń i biel

Granatowy akcent – skuteczne wyłamanie się ze schematów

Żeby już nie było tak klasycznie, to do tej bieli, czerni i szarości, musiał dołączyć jakiś inny, kolorystyczny akcent. W tym przypadku jest nim kolor granatowy. Możemy go zobaczyć głównie w sypialni, w które zdecydowanie gra pierwsze skrzypce. Pomalowano nim ścianę za łóżkiem. Ten kolor jest również na mini pufie i na narzucie. Świetnie współgra on z białą ścianą oraz z drewnem.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Przepiękne i niebanalne mieszkanie na wynajem – metryczka projektu

Projekt: KODO
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: 2022
Zdjęcia: materiały prasowe
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!