Mieszkanie z niebieskimi akcentami

Mieszkanie z niebieskimi akcentami

Mężczyźni zazwyczaj uwielbiają wnętrza, które są nowoczesne i ponadczasowe. Jednocześnie powinno być w nich domowo i przytulnie. Wszystkie te cechy ma mieszkanie o powierzchni 57 m2 z ogródkiem, które pragniemy ci zaprezentować.

Ciekawe połączenie kolorów i geometrycznych wzorów

Podstawowe kolory w tym projekcie to ponadczasowe: czerń i biel. Projekt jest autorstwa Zuzanny Kuc z ZU. Wprowadziła ona do tego tradycyjnego połączenia jeszcze różne odcienie niebieskiego, co dało rewelacyjne rezultaty.

Podobno granat to nowa czerń w tym sezonie. W mieszkaniu możemy ją dostrzec już w przedpokoju na siedzisku zrobionym z miękkich, pionowych paneli. Granat jest widoczny również na miejscu do przechowywania, oraz na wąskiej komodzie ze skórzanymi uchwytami w kolorze camelowym.

Mieszkanie z niebieskimi akcentami

Bardzo oryginalna, chociaż męska kuchnia

Natomiast w części dziennej znajduje się trochę loftowa kuchnia z czarno-drewnianą zabudową. Dla urozmaicenia połączono w niej dwa rodzaje podłogi. Pierwsza to szary gres, a druga orzechowe deski. Przestrzeń została optycznie powiększona za sprawą lustra umieszczonego zaraz przy zabudowie kuchennej. Za nim jest naprawdę ogromna szafa.

Mieszkanie z niebieskimi akcentami

Niebieski we wszystkich odcieniach

 W części wypoczynkowej mamy połączenie bieli, czerni i niebieskiego. Największe wrażenie robi błękitno- stalowa kanapa na czarnych nogach, wykonanych ze stali. Można tutaj również dostrzec elementy stylu boho w postaci plecionych osłonek na doniczki oraz dywanu z chwostami. Bardziej męskiego charakteru całemu pomieszczeniu dodaje czarny stolik kawowy oraz miękki puf w geometryczne wzory. Dodatki to grafika ścienna w czarnej ramce oraz naprawdę ciekawe oświetlenie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Męski świat w kolorze blue – metryczka projektu

Wnętrze: prywatne, mieszkanie
Projekt: Zuzanna Kuc
Pracownia: ZU
Realizacja: 2022 rok
Zdjęcia: Marta Behling PionPoziom
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!