Centrum Metamorfoz w Elektrowni Powiśle

Centrum Metamorfoz w Elektrowni Powiśle

Medicover Stomatologia otworzyło w Elektrowni Powiśle pierwsze w Polsce Centrum Metamorfoz. Poza standardowymi gabinetami i photo roomem, w którym pacjenci mogą zobaczyć, jak zmienia się ich uzębienie, w centrum znajduje się poczekalnia. Można się w niej poczuć jak w prawdziwej kawiarni.

Jakie pomieszczenia znajdują się w Centrum Metamorfoz?

Oprócz gabinetów i przypominającej kawiarnię poczekalni w przestrzeni centrum można znaleźć też pokój wybudzeń, z którego korzystać mogą m.in. pacjenci po trudniejszych zabiegach w narkozie. Centrum wyposażone jest także we własną pracownię diagnostyki obrazowej z RTG i tomografem komputerowym.

Centrum Metamorfoz w Elektrowni Powiśle

Przepiękna poczekalnia dla pacjentów

Osoby czekające na wizytę u stomatologa mogą odnieść wrażenie, że znalazły się w kawiarni. Mamy tutaj regał zajmujący praktycznie całą ścianę wypełniony książkami, duży stół z krzesłami, a nawet ekspres do parzenia kawy. Można też usiąść na jednym z foteli i poczytać sobie gazetę lub porozmawiać z innymi pacjentami.

We wnętrzu zastosowano wiszące lampy nawiązujące do stylu industrialnego. Dużo jest również drewna. Możemy je zobaczyć na podłodze, stolach, czy fotelach. Te ostatnie są tapicerowane lub obite skórą. Sprawiają wrażenie naprawdę bardzo komfortowych.

Centrum Metamorfoz w Elektrowni Powiśle

Ciekawe wnętrza gabinetów stomatologicznych

Wnętrza gabinetów nawiązują do stylu industrialnego. Świadczą o tym szare płytki, meble z ciemnego drewna, skórzane krzesła i czarne elementy. Ściany są surowe i widać na nich cegły. Taki wystrój jest w ostatnim czasie bardzo modny. W całym budynku zastosowano również okna w czarnych ramach ze szprosami, które również są mrugnięciem okiem w stronę tego stylu.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza

Nietypowe centrum stomatologiczne – metryczka projektu

Projekt: Medicover
Zdjęcia: materiały prasowe
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: 2023
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!