Zachwycające wnętrze butiku

Zachwycające wnętrze butiku

Przekraczając próg tego butiku można odnieść wrażenie, że jest się w zupełnie innym świecie. Trochę bajkowym, a trochę ekstrawaganckim. To wspólna realizacja NOKE Architects i Natalii Kopiszki. Do butiku może zajrzeć każdy, kto mieszka w Warszawie, bo znajduje się on przy ulicy Nowogrodzkiej. Lata siedemdziesiąte przeplatają się w nim z nieregularnymi kształtami. Najważniejszym kolorem jest zieleń.

Udana kontynuacja

Wnętrze butiku Kopi Home miało nawiązywać do poprzedniej realizacji, czyli butiku marki Kopi przy ul. Oleandrów. To piękne rozwinięcie i nowe wcielenie tamtego projektu. Marka Kopi Home koncentruje się na artystycznych meblach i akcesoriach do domu. Samo przebywanie w tym butiku dla wielu osób może być niezapomnianym przeżyciem. Każdy element, który się w nim znajduje można nie tylko zobaczyć na własne oczy, ale również dotknąć.

Zachwycające wnętrze butiku

Niesamowite elementy butiku

Wnętrze butiku i wejście do niego przypominają podziemną grotę. Znajdują się w niej biologiczne formy architektoniczne. Ściany są pokryte zielonym piaskiem. Obłe wgłębienia i nisze są podkreślone światłem. Półki na produkty również zostały umieszczone w tego rodzaju wgłębieniach. Na suficie możemy natomiast podziwiać ogromny plafon o nieregularnym kształcie. Może się wydawać, że dosłownie rozlewa się on po pomieszczeniu.

Kopi Home to niesamowite miejsce również ze względu na oświetlenie i elementy dekoracyjne. Lampy z okrągłymi, dużymi żarówkami nawiązują do lat siedemdziesiątych. Ciepła w pomieszczeniu dodają dywany w stonowanych barwach, takich, jak szarość, czy beż. Dzięki dużej ilości światła butik, znajdujący się w podziemiu jest dobrze oświetlony. Uwagę zwracają również marmurowe dodatki, które podkreślają klimat podziemnej groty.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza butiku

Butik jak grota – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, butik
Projekt: NOKE Architects
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: 2022
Zdjęcia: materiały prasowe
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!