Biuro firmy Klaudyna Hebda

Biuro firmy Klaudyna Hebda

Projekt biura firmy Klaudyna Hebda- Zabierzów musiał być zgodny z osobowością jego właścicielki. Pani Klaudyna jest sprawcza, kreatywna i energiczna. Biuro miało wyrażać te cechy i ogólny charakter przedsiębiorstwa.

Jakie powinno być biuro?

W tym przypadku musiało być pełne subtelności, zmysłowości, otwartości na to, co nowe. Znalazły się w nim naturalne materiały oraz mnóstwo produktów. Ich zadaniem było wspieranie ciała na poziomie duchowym i cielesnym. Biuro znajduje się w podkrakowskim Zabierzowie.

Biuro firmy Klaudyna Hebda

Recepcja i gabinet – nietypowe podejście

W tym biurze recepcja jest wykorzystywana nie tylko do pierwszego kontaktu z pracownikami, ale również do próbowania produktów. Dzięki temu, klienci już na wejściu mogą je o wiele lepiej poznać. Lada recepcyjna stanowi połączenie bieli i drewnianych lameli. Z przodu znajdują się doniczki z drewna z kwitnącymi kwiatami. Nietypowo, ale naprawdę pięknie! Za recepcją na ścianie wisi ogromny neon z nazwą firmy. Oczywiście on również jest otoczony roślinnością.

Natomiast, jeżeli chodzi o gabinet, to jest bardzo przestronny i urządzony w stylu boho. Nie brakuje w nim naturalnych materiałów, kolorów (zieleń, miedź, drewno) i roślin. Wszystko to sprawia, że to centrum zarządzania staje się bardzo przytulne i ciekawe. Nietypową dekoracją są designerskie stoliki oraz sztukaterie na jednej ze ścian.

W projekcie znajduje się również drugie biuro, które jest o wiele bardziej nowoczesne i stonowane. Oczywiście występują w nim rośliny, ale już w o wiele mniejszych ilościach. Najważniejsze kolory w nim to beże oraz szarości. To biuro może również pełnić funkcję sali konferencyjnej.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biuro tonące w roślinach – metryczka projektu

Inwestor: Klaudyna Hebda Nature

Projekt: Makeityours

Realizacja: 2022
Lokalizacja: Kraków - Zabierzów
Powierzchnia: 360 m2
Zdjęcia: materiały prasowe
Zakres prac: Koncepcja wstępna, koncepcja zaawansowana, projekt wykonawczy
Wiodące materiały: drewno, szkło, tkaniny, beton, rośliny
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!