Klimatyczny salon optyczny

Klimatyczny salon optyczny

Salon optyczny powinien być tak urządzony, aby zachęcał do zajrzenia do środka i kupienia sobie nowych okularów. Kiedyś ich noszenie było passe, a dzisiaj jest elementem wizerunku. Przestrzeń salonu optycznego Take a look jest przyjazna i komfortowa dla osób, które chcą sobie zrobić badanie wzroku.

Rzucające się w oczy stoły

W tym salonie optycznym stoły zostały zrobione na zamówienie. To ,,oczy” butiku. Jeden stół spełnia rolę punktu obsługi klienta, a drugi jest miejscem do mierzenia oprawek. Stoły zamówione przez projektantów z pracowni NOKE Architects są bardzo funkcjonalne i oryginalne. Są wykończone mikrocementem i mają kształt oczu. Lampy znajdujące się na stołach mają funkcję źrenic. Natomiast na podłodze mamy graficzne elementy, które przypominają rzęsy. Te wszystkie smaczki można zobaczyć dopiero po przyjrzeniu się. Dzięki takim zabawnym akcentom, każdy, kto wpadnie do salonu optycznego Take a look będzie czuł się swobodnie. Stres przed badanie wzroku natychmiastowo zniknie!

Klimatyczny salon optyczny

Doskonale oświetlony salon optyczny

W tym salonie optycznym znajdują się wielkie witryny, które gwarantują duże ilości światła w pomieszczeniu. Dzięki temu, klienci mogą swobodnie oglądać oprawki i cieszyć się naturalnym światłem przy ich przymierzaniu.

W projekcie można również zobaczyć ściany wykonane z tkanin oraz szklane elementy (regały z oprawkami, wijące się stoliki). Kurtyny w cielistym odcieniu stanowią tło dla twarzy osób odwiedzających salon optyczny Take a look. Naturalne kolory są obecne w całym projekcie, miedzy innymi na ścianach, betonowej podłodze, czy meblach. Takie barwy działają wyjątkowo odprężająco i sprawiają, że wnętrze salonu jest perfekcyjnie spójne.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza salonu

Niezwykły salon optyczny – metryczka projektu

Projekt: prywatny, salon optyczny
Pracownia: NOKE Architects
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!