3M w nowej odsłonie

3M w nowej odsłonie

Biuro projektowe Massive Design ma tak wyrazisty styl, że nie da się go pomylić z żadnym innym. Jego cechy rozpoznawcze to niebanalny miks kolorów i nowatorskie spojrzenie na przestrzeń biurową. Pewnie to wszystko zdecydowało o tym, że 3M postanowiło oddać w ich ręce kolejny projekt.

Badania powiedzą Ci…co trzeba poprawić

W tym przypadku Massive Design również przeprowadziło badania wśród pracowników, aby wiedzieć, czego dokładnie potrzebują do pełni szczęścia. Najważniejsze wnioski były takie, że biuro powinno być atrakcyjniejsze pod względem wizualnym i bardziej funkcjonalne. Oczywiście biuro Massive Design wprowadziło te wszystkie wskazówki w życie. W nowej siedzibie możemy zobaczyć wiele rozwiązań, które mają na celu wsparcie pracy grupowej w wielu różnych formach.

3M w nowej odsłonie

Projektowanie w duchu reuse

Skończyły się czasy, gdy remont biura oznaczał wyrzucenie z niego wszystkiego. Projektanci pozostawimy te meble, które były jeszcze w dobrym stanie i wdrożyli je do projektu. To, co się zmieniło w nowej przestrzeni biurowej 3M to kolory. Jest ich mnóstwo. Pobudzają do pracy i do życia.

3M w nowej odsłonie

Kolor na pierwszym planie

Intensywne kolory mają panele akustyczne w salach konferencyjnych, oraz tapety w miejscach przeznaczonych do odpoczynku. Kolor jest również widoczny na sofach, czy na szafkach w kuchni. Zmienia on nudną i nieciekawą przestrzeń biurową w miejsce, w którym chce się przebywać jak najdłużej.  Atmosferę skutecznie ocieplają również liczne rośliny, które zostały przeniesione z poprzedniego biura 3M. Roślinki stoją lub wiszą w doniczkach i sprawiają, że lepiej się oddycha. Można odnieść wrażenie, że jest się nie w firmie, ale w domu lub w hostelu. Brawa dla Massive Design!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Kolorowe biuro – metryczka projektu

Projekt: prywatny, biuro
Pracownia: Massive Design
Zdjęcia: Szymon Polański
Lokalizacja: Wrocław
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!