Mieszkanie w pastelach

Mieszkanie w pastelach

Hanna Brzozowska, właścicielka autorskiej pracowni Inbalance, bardzo lubi tworzyć wnętrza, które są spełnieniem marzeń ich właścicieli. Nie boi się ani kolorów, ani oryginalnych zestawień faktur i materiałów. Geometryczne wzory i kształty również nie stanowią dla niej przeszkody w projektowaniu. Wszystko to sprawiło, że podjęła się zaprojektowania niewielkiego mieszkania w poprzemysłowej części Pragi Północ.

Założenia projektu

W tym mieszkaniu mieszka osoba, z artystyczną duszą, kobieta. To wszystko musiało być uwzględnione w projekcie. Jednocześnie projektantka musiała uważać, aby kolorystyka była raczej stonowana, pastelowa. W mieszkaniu odnajdziemy również nawiązania do stylu vintage oraz geometrycznych form. To wszystko połączone w całość stworzyło mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie, w którym chce się przebywać.

Mieszkanie w pastelach

Pastelowa część dzienna

Zabudowa kuchenna to ciekawe połączenie stylu vintage z geometrią. Dolne szafki mają fronty w kolorze ciemnego drewna. Natomiast górne to idealny róż. Na górnych szafkach kuchennych znajdują się dekoracyjne frezowanie oraz lamele.

Kolor różowy odnajdziemy również w pozostałych częściach tego mieszkania. Część kuchenna kończy się kremowym, regałem z bardzo ozdobnym przeszkleniem. Ciekawie nawiązuje on do lameli znajdujących się na frontach szafek kuchennych.

Mieszkanie w pastelach

Nawiązania do stylu vintage

Na pewno w tym stylu jest stół  w kolorze orzechowego brązu. Tuż obok niego stoją krzesła o giętych oparciach i tapicerowanych siedziskach. W strefie jadalnianej mamy również bardzo nowoczesną lampę wiszącą złożoną ze szklanych kul. Kolejne elementy strefy dzienne to jasna sofa i fotel w odcieniu zgaszonej zieleni, które ładnie komponują się z kolorowymi dodatkami.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Vintage w pastelowo- geometrycznym wydaniu – metryczka projektu

Wnętrze: prywatne, mieszkanie
Projekt: Studio Projektowania Wnętrz Inbalance
Zdjęcia i stylizacja: Aleksandra Dermont
Lokalizacja: Warszawa, Praga Północ
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!