Panattoni Cafe, czyli kawiarnia wielofunkcyjna

Panattoni Cafe, czyli kawiarnia wielofunkcyjna

Na ulicy Krochmalnej 58 w Warszawie została otwarta nowa, wyjątkowa kawiarnia: Panattoni Cafe. To pierwszy taki projekt lidera rynku nieruchomości w Europie – Panattoni. Można się w niej napić przepysznej kawy, zjeść równie smaczne śniadanie lub wypić koktajl na bazie esencjonalnego espresso. Jednak to nie wszystko!

Kawiarnia i miejsce do spotkań biznesowych

Panattoni Cafe to miejsce, w którym mogą swobodnie czuć się nie tylko pracownicy, ale też każdy z odwiedzających ją gości. W tej kawiarni można pracować, odbywać biznesowe spotkania lub zwyczajnie odpocząć przy koktajlu lub wysokiej jakości winie.

W kawiarni dostępna jest również wygodna, zamykana sala, która może posłużyć jako miejsce na spotkania biznesowe oraz mentoringowe.

Panattoni Cafe, czyli kawiarnia wielofunkcyjna

Jak wygląda wnętrze kawiarni?

Jest przyjemnie, jasno i ciepło. Wszystko za sprawą połączenia jasnej szarości i drewna. W odcieniu jasnej szarości jest lada. Nad nią znajdują się rośliny, a po bokach regały pełne wyśmienitych win. Cała ta przestrzeń jest bardzo dobrze oświetlona i wydaje się wręcz świecić własnym blaskiem.

W typowo kawiarnianej części mamy również stół otoczony drewnianymi krzesłami. Ma blat zrobiony z marmuru, tak samo, jak wcześniej wspomniana lada. Tuż przy oknie stoją wygodne, tapicerowane krzesła w intensywnym odcieniu niebieskiego.

Panattoni Cafe, czyli kawiarnia wielofunkcyjna

Pora na ciemność

Ta kawiarnia jest świetnym połączeniem blasku i ciemności. W części typowo kawiarnianej mamy jasne kolory, które zachęcają do odpoczynku, rozmów z innymi. Natomiast w części przeznaczonej do pracy dominuje czerń. W tym kolorze są zarówno meble, jak i sufit. Elementem, który odciąga od nich wzrok jest ogromna, biała mapa świata. Niezależnie czy chcesz pracować, czy odpoczywać, musisz tu zajrzeć!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza kawiarni

Wyjątkowa kawiarnia w Poznaniu – metryczka projektu

Adres: Krochmalna 58, 00-864 Warszawa
Data powstania: 2022
Powierzchnia: 126m2
Pracownia: 370studio
zabudowa baru, loże, stoliki, regały,
Zdjęcia: dzięki uprzejmości Inwestora
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!