Apartament Villa Fiano Warszawa

Apartament Villa Fiano Warszawa

Mieszkanie zajmuje drugie i trzecie piętro nowoczesnego budynku Villa Fiano zabudowy wielorodzinnej w dzielnicy Mokotów w Warszawie.

Istotne zmiany w układzie funkcjonalnym 

Dwie kondygnacje zostały połączone nowymi schodami z tarasem znajdującym się na dachu. Schody po jednej stronie zamiast poręczy mają przeszklenie. Dzięki temu, prezentują się bardzo nowocześnie i elegancko.

Pokój dzienny został połączony z kuchnią i jadalnią. Natomiast główna sypialnia otrzymała swoją łazienkę, garderobę i wyjście na taras. Na każdym piętrze znajduje się sypialnia dla gości. W projekcie znalazło się również miejsce na pomieszczenie gospodarcze z pralnią.

Apartament Villa Fiano Warszawa – nowocześnie i minimalistycznie

Monochromatycznie i pięknie

Kuchnia jest połączeniem szarości (wyspa) oraz bieli (szafki kuchenne). Dzięki temu, wygląda niezwykle nowocześnie. Zabudowa kuchenna ciągnąca się aż do sufitu sprawia, że wnętrze nie jest przytłoczone. W szafkach można schować naprawdę mnóstwo przedmiotów.

Łazienka jest utrzymana w różnych odcieniach brązów. Taka kolorystyka sprzyja wyciszeniu podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Jej wystrój jest maksymalnie minimalistyczny. Mamy tutaj tylko toaletę oddzieloną niewielką ścianką działową, owalną umywalkę, dwie półki na ręczniki oraz kran ukryty w ścianie. Lustro chociaż duże również nie jest dekoracyjne. To taka przestrzeń, w której będą się dobrze czuć zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza apartamantu

Prosty apartament w Warszawie – metryczka projektu

Projekt: Pani K Design Studio
Realizacja: 2022
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Zdjęcia: materiały prasowe
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!