Brąz, czyli nowa czerń we wnętrzu

Brąz, czyli nowa czerń we wnętrzu

W tym domu czekoladowy brąz przepięknie łączy się z szarościami, bielami, beżami i drewnianymi elementami. Jest elegancko, ale przytulnie. Domowo, ale z pomysłem. Tak, jak wiele osób chciałoby mieć u siebie.

Brąz wraca na salony!

Bardzo ciemny, czekoladowy odcień brązu jeszcze parę lat temu kojarzył się głównie z latami dziewięćdziesiątymi. Był uznawany za przeżytek, którego nikt nie chce mieć w swoim mieszkaniu. Szczególnie takim urządzanym od podstaw.

Jednak minęło parę lat i wszystko się zmieniło. Czekoladowy brąz odzyskał swój utracony blask. Okazuje się, że wystarczyło go połączyć ze stonowanymi kolorami i złotymi dodatkami, aby nabrał zupełnie nowego charakteru.

Brąz, czyli nowa czerń we wnętrzu

Pasuje do każdego pomieszczenia?

W tym projekcie zdecydowanie TAK! Mamy tutaj stół w salonie w tym kolorze, szafki w aneksie kuchennym i w łazience, a nawet w sypialni. Wszystko wspaniale się ze sobą komponuje. Jednak prawda jest też taka, że samodzielnie mógłby trochę przytłoczyć aranżację. Dlatego konieczne stało się połączenie go z jaśniejszymi kolorami.

Doskonale to widać na przykład w części jadalnianej. Ciemny stół na tle białej tapety ze wzorem złotych liści prezentuje się rewelacyjnie. Natomiast w łazience szafka i fragment ściany w kolorze czekoladowego brązu nie pomniejsza optycznie niewielkiego pomieszczenia.

Wszystko za sprawą połączenia tych elementów z szafkami i fragmentami ściany w odcieniu jasnego drewna. Szare płytki w marmurkowy wzór w łazience to również świetny pomysł, bo dobrze zgrywają się z czekoladowym brązem w wystroju wnętrza.

Na sam koniec wspomnimy jeszcze o jednym ciekawym zabiegu. Spójrz na korytarz! Zabawa w jasno-ciemno zdecydowanie wyszła mu na dobre.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Brązowy w natarciu – metryczka projektu

Projekt: Nevi Studio
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!