Naturalne materiały – harmonia w mieszkaniu

Naturalne materiały – harmonia w mieszkaniu

Niekiedy to, co jest ponadczasowe i eleganckie, jednocześnie uznaje się niepotrzebne za nudne. A nie musi tak wcale być! Wystarczy spojrzeć na wystrój mieszkania o powierzchni 100 m2. Autorem projektu jest pracownia KODO. Aranżacja wnętrza jest oryginalna, ale jednocześnie ciepła i zgodna z indywidualnymi potrzebami domowników.

Jakie są motywy przewodnie w tym mieszkaniu?

Na pewno możemy tutaj wymienić wzór drewna w połączeniu z kamieniem. Drewno jest ciemne. Natomiast kamienne elementy możemy zobaczyć na przykład na blatach kuchennych, stolikach kawowych, toaletce, kominku, mozaice w łazience, czy tapetach na ścianach, które nawiązują do kamiennych struktur. 

Natomiast fronty w kuchni są ozdobione pionowymi żłobieniami. Bardzo ciekawie komponują się one z meblami umieszczonymi w strefie dziennej, czyli w salonie. W tym pomieszczeniu znajdują się również pionowe witrynki oraz niezwykle oryginalny stolik pod telewizor.

Naturalne materiały – harmonia w mieszkaniu

Zajrzyjmy do sypialni

W niej również mamy zachwycające w swojej formie meble. Wystarczy tylko przez chwilę popatrzeć na toaletkę ze spiekanym, kamiennym blatem, czy na stolik nocny, aby docenić, ile pracownia KODO włożyła wysiłku w ten projekt.

W sypialni znajduje się również niezwykle interesujący mebel. Multifunkcyjny. Może on pełnić rolę zarówno regału na książki, siedziska, jak i półki na drobne przedmioty. Tak, samo jak toaletka ma owalne elementy i przez to tworzy z nią spójną całość.

W sypialni uwagę mogą zwracać również dodatki. Ciekawe oświetlenie w postaci wiszących kul w kolorze biało-czarnym naprawdę przyciąga wzrok. Tak samo, jak umieszczona za łóżkiem tapeta w stonowanym odcieniu beżu.

Jedne części tego mieszkania są bardziej męskie, a inne bardziej kobiece. Jednak każda z nich jest warta zapamiętania!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Stonowane kolory i naturalne materiały – metryczka projektu

Projekt: KODO
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!