Kobiece wnętrze

Kobiece wnętrze

Mieszkanie znajduje się w zabytkowym, odrestaurowanym budynku we Wrocławiu. Tym, co je wyróżniało już od samego początku były: układ, niesamowite, zabytkowe okna i wysokie sufity.

Duży wybór materiałów

W projekcie zastosowano naprawdę wiele materiałów, które przyjemnie się ze sobą łączą. Możemy wśród nich wymienić na przykład cegłę, strukturalne tynki wapienne, okładzinę z płyt meblowych.

Najbardziej wyrazistym kolorem w tym mieszkaniu jest ceglany. Jest on przełamany przez: biele, beże oraz brązy.

Kobiece wnętrze z pięknymi oknami

Salon – beże i brązy nie muszą być nudne!

W tym designerskim salonie dominują szarości i brązy. W tej przestrzeni na pierwszy plan wybijają się meble. Wygodna, szara kanapa, czerwony stolik kawowy, czy srebrno- czarny fotel tworzą niesamowity klimat. To wnętrze trochę przypomina amerykańskie filmy o bogatych przedsiębiorcach. Jest elegancko i ze smakiem.

Kobiece wnętrze z pięknymi oknami

Kuchnia w brązach

Kuchnia w tym odcieniu może wydawać się męska. Jednak jest również niezwykle oryginalna i niepowtarzalna. Wiele kobiet na pewno by się w niej czuło swobodnie. Dzięki dużej ilości okien w mieszkaniu ciemna kuchnia jest doskonale doświetlona. Obok wyspy kuchennej stoi duży, okrągły stół z eleganckimi fotelami. Tymi samymi, które znajdują się w salonie.

W strefie dziennej tym, co nas zachwyca są dodatki. To szklane wazony, drabinka oparta o ścianę oraz przeźroczyste taborety. One wszystkie sprawiają, że stosunkowo proste wnętrze staje się wyjątkowe.

Kobiece wnętrze z pięknymi oknami

Sypialnia dla kobiety

Wygodne łóżko, lustro oraz ciekawe oświetlenie. Wszystko to jest naprawdę piękne. Jednak nie jest w stanie przyćmić najważniejszego elementu w tej sypialni, czyli okien. Są to okna o łukowatym kształcie ze szprosami w kolorze białym. Dają naprawdę mnóstwo światła i wprowadzają do pomieszczenia romantyczny nastrój.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Przepiękne mieszkanie we Wrocławiu – metryczka projektu

Projekt: KODO
Zdjęcia: materiały prasowe
Lokalizacja: Wrocław
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!