Piękny dom w Wałbrzychu

Piękny dom w Wałbrzychu

Połączenie ze sobą nowoczesności i przytulności w jednym domu nie jest proste. Nawet największy atut tej nieruchomości w postaci dużych okien i widoku na zieleń, okazał się dla biura projektowanego poważnym utrudnieniem. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i udało się stworzyć przestrzeń z niepowtarzalnym klimatem.

Duży dom dla rodziny

W tym przypadku projekt wnętrza rozpoczął się jeszcze na etapie budowy domu. Został on zaprojektowany dla rodziny składającej się z pięciu osób. Miał być urządzony w stylu boho z elementami nowoczesnymi.

W całym domu miało się znaleźć ogrzewanie podłogowe. W salonie są płytki, a drewniana podłoga leży w sypialni.

Piękny dom w Wałbrzychu

Salon pełen szarości

W części dziennej położono płytki wielkoformatowe, Świetnie komponuje się one z drewnianymi elementami, takimi jak abażur lampy stojącej, czy stolika kawowego. Na ścianach zastosowano farbę w kolorze beżowym, która dobrze harmonizuje się drewnianymi drzwiami oraz z listwami przypodłogowymi.

Natomiast nad salonem jest pustka. Światło przedostające się przez okna dachowe bardzo ciekawie oświetla rośliny znajdujące się w nowoczesnych, podwieszanych doniczkach. Dobre wrażenie wywiera również sofa w kolorze zielonym, która ociepla całą przestrzeń.

Piękny dom w Wałbrzychu

Kuchnia w wersji luksusowej

W części kuchennej mamy bardzo eleganckie szafki w kolorze grantowym ze złotymi uchwytami. Bardzo luksusowo prezentuje się rodzinna wyspa z marmurowym blatem i drewniany stół. Na pewno bez problemu zmieszczą się przy nim wszyscy domownicy. Na końcu jadalni są dębowe drzwi. Po ich przekroczeniu można przejść do przytulnych i kolorowych pokojów dziecięcych. Za nimi znajduje się narożna sypialnia, w które dominuje kolor granatowy.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Rodzinny dom w stylu boho – metryczka projektu

Inwestor: prywatny
Autor: Anna Smardz Marmur Studio
Projekt: 2018, 2020
Realizacja: 2018-2022
Zakres prac: kompleksowy projekt wnętrz z nadzorem autorskim
Powierzchnia: 160m2
Lokalizacja: Wałbrzych
Zdjęcia: Maciej Lulko

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!