HOT

Wnętrze jak z kreskówki w Gdańsku

Wnętrze jak z kreskówki w Gdańsku

Ostatnio wiele ciekawych wnętrz jest realizowanych właśnie w Gdańsku. Teraz przedstawiamy Ci kolejny inspirowany kreskówką Laboratorium Dextera. Zespół Roark Studio uwielbia eksperymenty i tworzenie nowych przestrzeni. Projekt biur flex Collab w gdańskim biurowcu Format, jest kolorowy i przenosi do znanej kreskówki. Jednocześnie wnętrze jest funkcjonalne i pozwala na przyjemną pracę.

Wnętrza dopasowujące się do aktualnych potrzeb

Celem projektu dla dewelopera było skomponowanie wyjątkowych biur flex, które będą zgodne z potrzebami różnych najemców. W budynku znajduje się aż 260 stanowisk do pracy. Są one dostępne w różnych modelach podziału i mieszczą od 2 do 37 osób. Tym, co wyróżnia te wszystkie biura są mobilne meble. Mamy tutaj na myśli na przykład: biurka z regulowaną wysokością blatu oraz nowoczesne, ergonomiczne fotele.

Wnętrze jak z kreskówki w Gdańsku

Klimat jak w Laboratorium Dextera

Typowa powierzchnia biurowa zamieniła się tutaj w sale laboratoryjne. Jednak nie ma sensu szukać tutaj białych, szpitalnych, idealnie sterylnych przestrzeni. Surowy styl jest tutaj bazą. Jednocześnie mamy tutaj bardzo interesujące połączenie jasnych odcieni z intenstwnymi kolorami. Możemy wśród nich wymienić na przykład: fiolet, granat i magentę. Dzięki takiemu połączeniu kolorystycznemu wnętrza są jednocześnie nowoczesne i nietuzinkowe. Uwagę zwracają również długie, podwieszane u sufitu neony. We wnętrzach znajdują się też proste meble o szwedzkim wzornictwie. Meble mają jakość premium i są dopracowane w każdym detalu.

W tym laboratorium królują minimalizm i nowoczesność. Dlatego meble mają współczesne, proste formy. Laboratoryjny klimat bardzo dobrze przełamują mocne kolory i ocieplają przestrzeń.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biuro jak laboratorium – metryczka projektu

Typ wnętrza: biuro prywatne
Lokalizacja: Gdańsk
Zdjęcia: materiały prasowe
Projekt: Roark Studio
Realizacja: 2022 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!