Nowe biuro Orange – pełne kolorów

Nowe biuro Orange – pełne kolorów

Pracownia Iliard Architecture & Interior Design przygotowała nowy projekt biura firmy Orange. Uwzględnia on największe atrakcje w Krakowie oraz w jego okolicach. Dzięki temu pracownicy firmy mogą przebywać w pomieszczeniach, które łączą w sobie historię Krakowa oraz energię dzisiejszych miast. To ciekawe zestawienie, które można zauważyć w każdym elemencie tego projektu. Z jednej strony jest tutaj kolorowo, a z drugiej zgodnie z ekologicznymi trendami. Dobrze widoczne są również rozmaite struktury tkanin.

Siedem różnych stref do zaprojektowania

Projekt odnosi się do siedmiu różnych stref. Możemy wśród nich wymienić: dużą salę konferencyjną, reprezentacyjną strefę powitalną, w której znalazły się miejsca dla gości, sale spotkań, coffee point, strefę wypoczynku, strefę socjalną oraz zaplecze gastronomiczne. Powierzchnia biura ma aż 1800 metrów kwadratowych. Łącznie znajduje się na niej aż 171 stanowisk pracy.

Nowe biuro Orange – pełne kolorów

Mnóstwo motywów miejskich

W tym projekcie wnętrza motywy miejskie, interesująco wiążą się z jasną, ciepłą kolorystyką. Wszystko to niesie ze sobą pozytywną energię. Mimo bardzo intensywnych, odważnych kolorów we wnętrzu panuje nowoczesny i minimalistyczny styl.

Nowe biuro Orange – pełne kolorów

Zaczyna się od rynku w Krakowie

Zwiedzanie każdego miasta w Polsce rozpoczyna się od rynku. To samo odnosi się do tego biuro. Każdy, kto chce przejść dalej musi przez niego przejść. W strefie powitalnej znajduje się grafika króla i ledon z napisem HELLO. Wejście jest również przyozdobione elementami przywołującymi w pamięci stare kamienice i sztukaterie.

Następnymi miejscami w tym biurze są krakowski Kazimierz i Plac Nowy. To życie i dobra energia zostały przeniesione do strefy kuchennej w postaci półkolistego barku.

Zobacz galerię zdjęć wnętrze biura

Biuro jak zwiedzanie Krakowa – metryczka projektu

Rodzaj wnętrza: biuro, prywatne
Projekt: Pracownia Iliard Architecture & Interior Design
Zespół projektowy: Alicja Dziedzina-Majchrzyk, Dominika Stygar, Aleksandra Paszcza, Dorota Gazda
Metraż: 1800 metrów kwadratowych
Lokalizacja: Kraków
Realizacja: 2022 rok
Zdjęcia: materiały prasowe
Opracowanie: Marlena Kopacz


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!