Biuro, w którym rządzi przyszłość

Biuro, w którym rządzi przyszłość

W Stanach Zjednoczonych praca zdalna jest normalnością. Prawie połowa pracowników działa w takim systemie. W Polsce dopiero pandemia koronawirusa spowodowała, że zaczęliśmy pracować z domu. Garnitury i marynarki, klasyczne spódniczki przed kolano zamieniliśmy na dresy i wygodne kapcie. Polubiliśmy ten model pracy i powrót do biura na starych zasadach stał się po prostu niemożliwy. Do niektórych pracodawców to już dotarło. Warto brać przykład z jednego z nich. Mamy tutaj na myśli biuro Prisjakt Poland Sp. z o.o

Trochę w domu, trochę w biurze

Na szczęście dla pracodawców, pracownicy zaczynają się już trochę przekonywać do pracy hybrydowej. Skończyło się przychodzenie do pracy i działanie samodzielnie. Dzisiaj ludzie przychodzą do biura po to, by spotkać się z innymi, współpracować z nimi, rozmawiać. W tym biurze poza miejscami przeznaczonymi do wspólnej pracy nad projektami, znalazły się takie przestrzenie, których w domu nie da się odtworzyć. Mamy tutaj na myśli na przykład: studio do robienia podcastów.

Biuro, w którym rządzi przyszłość

Wyjątkowo nowoczesne biuro

W tym biurze wprowadzono podział na strefę socjalną i strefę pracy indywidualnej. Siłą tego miejsca jest również bardzo nietypowy open space. Nie brakuje w nim mini przestrzeni oraz kameralnych zakątków. Dużym ułatwieniem są też siedziska, które pozwalają na zorganizowanie szybkiego spotkania między pracownikami, a nawet z klientem.

W tym biurze znajduje się również kuchnia z długim, dużym stołem, przy którym pracownicy mogą sobie wspólnie coś ugotować. Rozmowy, śmiechy, przerzucanie się pomysłami, to wszystko sprawia, że praca nad projektami idzie sprawniej. Do odpoczynku służy też gameroom. To miejsce, w którym można sobie pograć w ulubione gry lub zjeść wcześniej przygotowaną potrawę. W biurze kolory są raczej stonowane. Bardziej wyrazistym akcentem są miękkie meble, na przykład fotele.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biuro marzeń – metryczka projektu

Projekt wnętrza: Colliers Define – Paulina Palmowska, Agnieszka Ulatowska
Wyposażenie: Logan Meble Biurowe
Zdjęcia: Adam Grzesik
Lokalizacja: Kraków
Opracowanie: Marlena Kopacz


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!