Wnętrze hotelu Hyatt Place Kraków

Wnętrze hotelu Hyatt Place Kraków

31 października 2022 roku został otwarty 4-gwiazdkowego hotelu Hyatt Place Kraków. Powstał od podstaw na Krakowskich Błoniach. Taka dobra lokalizacja wręcz zmusiła projektantów, aby był on czymś wyjątkowym i tak się stało.

Ogromny hotel zaprojektowany przez najlepszych

W hotelu znajduje się aż 216 nowoczesnych pokojów i 150 m2 powierzchni konferencyjnej. Wnętrze zostało zaprojektowane przez pracownię MIXD z Wrocławia, która ma na swoim koncie już bardzo wiele zachwycających projektów. Natomiast za jego realizację była odpowiedzialna spółka Trust US. Operator obiektu to Hotel Professionals Management Group. 

Wnętrze hotelu Hyatt Place Kraków

Elegancja, harmonia i kolor

Hyatt Place Kraków to miejsce przeznaczone zarówno dla turystów, jak i dla biznesmenów. Świadczy o tym, wykorzystanie w projekcie bardzo wysokiej jakości materiałów, takich jak na przykład: drewno orzechowe, piaskowiec, trawertyn, polerowany, jasny beton.

Wyjątkowo duże wrażenie robią również kotary z łańcuszków ozdobionych nadrukami.

Wnętrze hotelu Hyatt Place Kraków

Miejska dżungla?

Tak, jak najbardziej to motyw przewodni tego projektu. Mamy w nim mnóstwo betonu, siatek, stali i neonów, które nierozerwalnie kojarzą się z życiem w wielkim mieście. Natomiast z drugiej strony kolory zastosowane w tym wnętrzu to brąz, zieleń i fiolet. Wszystkie one nawiązują do dżungli i ogólnie do roślinności. To sprawia, że w tym hotelu doskonale będą się czuli zarówno zabiegani, poważni biznesmeni, jak i rodziny z równie rozbieganymi dziećmi.

Pewne jest to, że nie znajdziemy tutaj klasycznej elegancji, czy stonowanych kolorów. To dobrze. Właśnie takie odważne rozwiązania od pracowni MIXD sprawiają, że chce się przyjechać i spędzić chociaż jedną noc w tym hotelu.

Zobacz galerię zdjęć wnetrza hotelu

Miejska dżungla – metryczka projektu

Typ wnętrza: hotel
Lokalizacja: Kraków
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja projektu: Trust Us
Projekt: MIXD
Realizacja: 2022 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!