Apartament na Bielanach – sprzyja rodzinnym rozmowom

Apartament na Bielanach – sprzyja rodzinnym rozmowom

Bez rozmowy nie ma niczego. Przyjaźni, miłości, nawet pracy. Musimy rozmawiać, kontaktować się ze sobą. A w domu to już w ogóle bez rozmów nie ma życia rodzinnego. Doskonale rozumieją to mieszkańcy tego apartamentu i jego projektant słynny Jacek Tryc.

Idealne miejsce dla rodziny

Projektant po konsultacji z właścicielami dobrał takie materiały, które przez długie lata oprą się wyzwaniom codzienności. Właściciele długo poszukiwali swojego miejsca na ziemi. Główny problem stanowiło to, że praktycznie każda oglądana przez nich nieruchomość była za mała. Dlatego w końcu zdecydowali się na kupienie dwóch sąsiadujących ze sobą mieszkań z wyjściem do ogródka. To największe wyzwanie dla Jacka Tryca, który zajął się aranżacją też przestrzeni dla rodziny.

Apartament na Bielanach – sprzyja rodzinnym rozmowom

Klasyka zawsze się obroni

Właścicielom apartamentu w największym stopniu zależało na tym, aby wnętrza były jak najbardziej klasyczne i przetrwały próbę czasu. Dlatego możemy tutaj zobaczyć na przykład sztukaterie, czy meble o tradycyjnych formach.

Apartament na Bielanach – sprzyja rodzinnym rozmowom

Poszczególne części apartamentu

W mieszkaniu znajduje się naprawdę przestronna część dzienna z dużym stołem, przy którym domownicy mogą usiąść i spokojnie porozmawiać. Po jednej stronie stołu jest salon, a po drugiej kuchnia. Tym, co wyróżnia tę przestrzeń jest biblioteczka przy kanapie zamiast telewizora. Spokojnie, na niego również znalazło się miejsce w salonie, który umiejscowiony jest w zupełnie innej części apartamentu.

W tym projekcie tradycyjne są nie tylko meble, ale również podłoga. Mamy tutaj podłogę w dębową jodełkę. Znajduje się ona w przedpokoju, w łazience, po prostu wszędzie. To trójwarstwowa deska, która bez problemu przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Klasyczny apartament dla rodziny – metryczka projektu

Projekt wnętrza: Jacek Tryc
Stylizacja: Romana Tryc
Zdjęcia: Jacek Tryc
Typ wnętrza: apartament
Lokalizacja: Warszawa, Bielany
Realizacja: 2022 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!