Sakebar by Nobu – znakomite wnętrze oddające klimat Japonii

Sakebar by Nobu – znakomite wnętrze oddające klimat Japonii

Lokal o nazwie Sakebar by Nobu znajduje się w centrum Warszawy. Goście wpadają do niego, żeby wypić wspaniałe koktajle na bazie Sake, czy zjeść tapasy. Nas jednak o wiele bardziej niż menu interesuje wystrój wnętrza. Przenosi każdego do kraju Kwitnącej Wiśni. Aż nie chce się z niego wracać! Projekt został opracowany przez biuro Jeske & Adamchyk. Za jego realizację odpowiada firma Tétris. Dała się już poznać z najlepszej strony przy realizacji Nobu Hotel Warsaw.

Co wyróżnia ten projekt?

Sakebar by Nobu ma powierzchnię około 150 mkw. W tym przypadku wyzwania nie stanowiła wielkość projektu, tylko konieczność jego wykończenia materiałami o jak najwyższej jakości, oraz zastosowanie niebanalnych rozwiązań.

Trudno jest oderwać spojrzenie od zachwycającej konstrukcji sufitów. Jednak, gdy już to zrobimy, to wtedy nasz wzrok pada na kolejny równie majestatyczny element, czyli ladę wykonaną z prawdziwego marmuru. Nad nią znajdują się butelki z japońskimi alkoholami. Stoliki też zostały zrobione z tego materiału, aby jeszcze spotęgować ten efekt. Na ścianach znajduje się tynk dekoracyjny w ciepłym odcieniu, a na podłodze jest ciemne drewno.

Uwagę gości mogą zwrócić również wbudowane w ściany cokoły. Japoński nastrój w sakebarze wprowadzają dodatki w postaci oświetlenia.

Sakebar by Nobu – znakomite wnętrze oddające klimat Japonii

Całkiem oddzielna część hotelu

Stylistyka hotelu i sakebaru wzajemnie się uzupełnia. Dlatego jest tu tak elegancko, a jednocześnie przytulnie i minimalistyczne. Klimat robią również długie zasłony i przytulne poduszki. Kolory są stonowane i nawiązują do kraju Kwitnącej Wiśni. Dla każdego, kto lubi Japonię, odwiedzenie tego miejsca powinno znaleźć się na liście must-have!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza lokalu

Sakebar z Japonią w tle – metryczka projektu

Typ wnętrza: sakebar
Lokalizacja: Warszawa
Metraż: 150 m2
Zdjęcia: Kinga Skalik
Wykonanie projektu: Tétris.
Projekt: Jeske & Adamchyk
Realizacja: 2022 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!