INTERIEUR 2012 Design Award

INTERIEUR 2012 Design Award

Celem konkursu INTERIEUR 2012 Design Award jest poszukiwanie wizji środowiska życia ludzi w przyszłości – zarówno aranżacji przestrzeni mieszkalnej, jak i przedmiotów, które mogą odmienić nasze codzienne życie.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: przedmiot i przestrzeń. W pierwszej z nich organizatorzy czekają na zgłoszenia przedmiotów, które mogą pomóc w udoskonaleniu środowiska życia ludzi i mogą zmieniać na lepsze nasze nawyki i sposób spędzania czasu. W kategorii 'przestrzeń' z kolei poszukiwane są propozycje organizacji wnętrz niewielkich jednostek mieszkalnych o powierzchni 30 metrów kwadratowych. Organizatorzy zachęcają młodych architektów, projektantów i artystów do zmierzenia się z wizją stylu życia ludzi w przyszłości i przełożenia jej na propozycje małych, eksperymentalnych przestrzeni, w których można mieszkać, schronić się lub przenocować.

Konkurs Interieur Design Award jest organizowany od 1970 r. i towarzyszy Biennale Interieur npo w Kortrijk w Belgii. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Beinnale, która odbędzie w dniach 20-28 października.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2012 r.

Więcej informacji o konkursie

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!