Dom w Jaworznie – klasyczne kolory odkryte na nowo

Dom w Jaworznie – klasyczne kolory odkryte na nowo

Dom ma powierzchnię 370 m2 i dzieli się na dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się między innymi otwarty salon. Natomiast na piętrze mamy prywatną przestrzeń przeznaczoną dla domowników. Nazywana jest również strefą nocną. Koniecznie przyjrzyjmy się temu miejscu bliżej, bo jest naprawdę ciekawe.

Otwarty dla gości parter

Na parterze znajduje się część dzienna domu z dużym salonem, który jest otwarty na ogród, jadalnię i kuchnię. Bardzo interesującym zabiegiem jest podzielenie tej dużej przestrzeni przy użyciu czarnego boxa. Mamy tutaj na myśli prostopadłościan, który skutecznie oddziela od siebie poszczególne strefy w domu. Dodatkowo zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania dla każdego członka rodziny.

Omawiany tutaj element znajduje się dokładnie pomiędzy salonem a kuchnią oraz jadalnią. Box stanowi połączenie wysokiej zabudowy meblowej, spiżarni i kominka. Dzięki takiej nietypowej ścianie udało się dodać do tego pomieszczenia więcej funkcji niż standardowo. Spełniło się marzenie właścicieli o posiadaniu własnego kominka.

Jeżeli chodzi o kolory na parterze, to chyba nie może być prościej. Mamy tutaj biel, czerń i drewno. Ponadczasowo i nowocześnie.

Dom w Jaworznie – klasyczne kolory odkryte na nowo

Co znajduje się na piętrze?

Na piętrze mamy dużą sypialnię z centralnie umieszczonym łóżkiem oraz łazienką wydzieloną wyłącznie przegrodami szklanymi, jak również przestronną garderobą. Po drugiej stronie są dwa pokoje, łazienka oraz garderoba. Kolorystyka jest cieplejsza niż na parterze. Najważniejsze kolory to biel i drewno.

Dom w Jaworznie – klasyczne kolory odkryte na nowo

Wyjątkowa łazienka dla gości

To bardzo biała łazienka. Ten efekt zapewniają w niej takie elementy, jak: żywicowa posadzka, białe ściany i armatura. Mocną przeciwwagą dla nich są w żywe rośliny oraz mchy na całej ścianie. Niesamowite wrażenia zapewnia lustro, w którym odbijają się te wszystkie rośliny.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Dom dla miłośników klasyki z twistem – metryczka projektu

Typ: Wnętrze prywatne   
Lokalizacja: Jaworzno, Polska       
Inwestor: prywatny       
Zespół: Anna Porębska, Adam Zwierzyński
Zdjęcia: Janina Tyńska, Adam Zwierzyński
Realizacja: 2017
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!