Eleganckie i kolorowe biuro firmy doradczej

Eleganckie i kolorowe biuro firmy doradczej

Nowy projekt biura MIXD wyraźnie nawiązuje do dress codu. Wnętrza są eleganckie ponadczasowe i wykończone za pomocą bardzo wysokiej jakości materiałów. Z jednej strony budzi zaufanie klientów, co w firmie doradczej jest niezbędne, a z drugiej zapewnia pracownikom komfortowe warunki do działania.

Stonowana elegancja

W tym projekcie skoncentrowano się na materiałach klasy premium. Możemy wśród nich wymienić między innymi: naturalne forniry, konglomeraty mineralne, skórzane tapicerki. Są kosztowne, ale przetrwają wiele lat w niezmienionym stanie. Zawsze będą się również podobać.

Jednym z ciekawszych, dekoracyjnych elementów są obrazy na ścianach, które pochodzą z prywatnej kolekcji biura doradczego.

Eleganckie i kolorowe biuro firmy doradczej

Modern i klasyka

Styl biura stanowi wyjątkowo interesujące połączenie modern i klasyki, która zawsze się obroni. Jednym z ważniejszych elementów w każdej przestrzeni biurowej jest oświetlenie. Jego temperatura została dopasowana do warunków pracy. I tak w strefie lounge mamy ciepłe światło, które zachęca do odpoczynku, a w strefach do pracy światło jest chłodne. Dzięki temu, pracownikom łatwiej się skoncentrować na wykonywanych zadaniach.

Ten podział jest również podkreślony przez podłogi. Na korytarzach i w strefach pracy mamy wykładziny, a drewniane podłogi można zobaczyć w strefach lounge. W obu tych strefach są też różnego rodzaju sufity: akustyczne lub lamelowe.

Eleganckie i kolorowe biuro firmy doradczej

Innowacyjna przestrzeń biurowa

W centrum innowacji znajdują się mobilne meble. W centrum innowacji możemy podziwiać również wystawę nowinek technologicznych, w postaci robotów, gogli 3D, dronów. To idealne miejsce dla każdego, kto uwielbia elektronikę. W tym biurze doradczym nowoczesność widać też w innych elementach, takich jak meble, czy budki do rozmów, meble, czy lampy.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Klasyczno- modernistyczne biuro - metryczka projektu

Obiekt: Biuro firmy doradczej
Lokalizacja: Warszawa
Inwestor: Firma doradcza
Zakończenie inwestycji: Lipiec 2021
Powierzchnia: 6500 m2
Projekt: MIXD
Zespół projektowy: Piotr Kalinowski, Katarzyna Majer-Hola, Paweł Panek, Alicja Dziedziela, Katarzyna
Stasina, Marta Jakubas, Anna Stachi, Małgorzata Trelińska, Adam Warchoł
Zdjęcia: Fotomohito
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!