Styl mid-century modern w mieszkaniu w Warszawie

Styl mid-century modern w mieszkaniu w Warszawie

Mieszkanie urządzone stylu mid- century charakteryzuje się tym, że jest komfortowe i przytulne. Jednocześnie przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby była funkcjonalna. Jasne kolory sprawiają, że niewielkie 48-metrowe mieszkanie wydaje się dużo większe.

Drewno i jasne kolory

Ten projekt bardzo jasno pokazuje, że wynajmowane mieszkanie może mieć swój charakter i był prawdziwym domem. Duża ilość drewna i jasnych kolorów powoduje, że można się w nim zrelaksować i dobrze wypocząć po długim dniu. Mieszkanie składa się z otwartej strefy dziennej, aneksu kuchennego, stołu, przy którym pomieszczą się cztery osoby, sypialni i łazienki z kabiną prysznicową.

Styl mid-century modern w mieszkaniu w Warszawie

Pastelowa kuchnia i okrągły stół

W tej kuchni aż chce się przebywać i gotować. Wszystko za sprawą szafek kuchennych w odcieniach pastelowych. Jasna zieleń i róż sprawiają, że wnętrze jest bardzo kobiece i przytulne. Jedynymi bardziej nowoczesnymi elementami w tym aneksie kuchennym są piekarnik i mikrofalówka w kolorze czarnym.

Obok aneksu kuchennego stoi okrągły drewniany stół z ażurowymi krzesłami. Bez problemu zmieszczą się przy nim cztery osoby.

Otwarta strefa dzienna to również część wypoczynkowa. Łączy się z częścią kuchenną dzięki dużej ilości drewna. Warto tutaj również zwrócić szczególną uwagę na zabudowę w kolorze białym. Dzięki temu, że jest tak biała i prosta w formie, to nie przytłacza pomieszczenia. Z powodzeniem zmieszczą się na nim wszystkie pamiątki, dekoracje i książki należące do właścicieli.

W tym mieszkaniu duże wrażenie robi również łazienka. Prosta, wręcz minimalistyczna. Tylko drewno, szkło i biel. Jednak tę prostotę skutecznie przełamuje oświetlenie w formie połączonych ze sobą kul.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Mieszkanie w Warszawie z akcentami drewna – metryczka projektu

Rodzaj projektu: prywatny, mieszkanie
Lokalizacja: Warszawa
Metraż: 48 m2
Projekt: HAST Design 
Zdjęcia: Mikołaj Dąbrowski 
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!