95-metrowy apartament

95-metrowy apartament

W tym przypadku projektanci stanęli przed bardzo trudnym zadaniem. Musieli połączyć ze sobą elementy, które totalnie do siebie nie pasują. Są to: koty, styl boho, skandynawski, oraz klocki LEGO. Jednak projektanci z pracowni mJoy podeszli do tematu z ogromnym wyczuciem. Dzięki temu, wnętrze jest spójne, ale też bardzo oryginalne.

Styl boho i koty

Miłość do stylu boho trzeba było tutaj umiejętnie połączyć z kotami. A jak wiadomo te zwierzaki, kochają siać zniszczenie. Drapią i gryzą wszystko, co stanie im na drodze. Dlatego projektanci zastosowali w projekcie naprawdę solidne meble, które są w stanie naprawdę dużo wytrzymać.

95- metrowy apartament

Kuchnia i salon dla domowników

Właścicielom apartamentu zależało na tym, żeby mieć funkcjonalną wyspę. Projektanci zdecydowali się na umieszczenie w pomieszczeniu wyspy na stylowych metalowych nogach w kolorze miedzi. Elementy z tego materiału są widoczne również na półkach nad wyspą oraz górnych szafkach. Niezwykle ciekawym akcentem jest blat kuchenny, który wygląda tak, jakby unosił się nad szafkami. Dzięki temu, całość stała się bardzo lekka i oryginalna. Warto zwrócić uwagę również na porcelanowe uchwyty do szuflad, które są bardzo ozdobne.

Skoro jesteśmy już przy dekoracjach, to jednym z najciekawszych elementów jest ażurowy panel, który znajduje się naprzeciwko wyspy kuchennej. Został wykonany z drewna i tym samym nawiązuje do stylu boho.

95- metrowy apartament

Sypialnia – część prywatna

W sypialni zachwycają stylowe zasłony, drewniane łóżko z wezgłowiem oraz szafa, która ma szerokość aż 250 cm. Znalazło się tutaj również miejsce do pracy. Jest w nim metalowe biurko z marmurowym blatem. Wnętrze jest przytulne, proste, ale też funkcjonalne.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza apartamentu

Idealna mieszanka stylów – metryczka projektu

Projekt wnętrza: Renata Michałowicz - studio projektowe mJoy
Zdjęcia: Marta Behling, Pion Poziom
Realizacja: 2022 rok
Metraż: 95 m2
Typ wnętrza: prywatne, apartament
Lokalizacja: Mokotów, Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!