Dom dla rodziny w odcieniach beżu – spokój i elegancja

Dom dla rodziny w odcieniach beżu – spokój i elegancja

Nowy projekt pracowni MIKOŁAJSKAstudio jest stylowy i praktyczny. Dom mieści się w Andrychowie i jest przeznaczony dla czteroosobowej rodziny. Nowoczesność łączy się w nim ze stonowanymi kolorami. W pomieszczeniach dominują brązy i beże.

Minimalizm i nowoczesność

Wbrew obiegowym opiniom minimalizm nie musi być nudny, ani surowy. Funkcję ocieplającą w tej przestrzeni pełnią kolory i dodatki. Projektantki postawiły na barwy natury. Mamy tutaj beże, szarości i brązy. Niewiele jest elementów czarnych i drewnianych.

Dom dla rodziny w odcieniach beżu – spokój i elegancja

Dom musi być praktyczny

Dom jest wyposażony w bezprzewodowy i modułowy system. Pozwala on bez żadnego wysiłku kontrolować: gniazdka, oświetlenie, rolety, ogrzewanie oraz monitoring. W domu jest również mnóstwo miejsca do przechowywania, dzięki wbudowanym szafom. Dom jest funkcjonalny również z tego względu, że udało się dla każdego wydzielić jego własny kącik.

Dom dla rodziny w odcieniach beżu – spokój i elegancja

Dużo miejsca dla domowników

W korytarzu przeważa ciemne drewno. Następnym pomieszczeniem jest otwarty, jasny salon połączony z kuchnią oraz jadalnią. Wykorzystane w nim kolory to beże, szarości i czerń. Natomiast w kuchni można dostrzec elementy czarne oraz w kolorze szarego antracytu. W salonie do wypoczynku domownikom służy obszerny narożnik w kolorze szarym. Członkowie rodziny mogą wspólnie jeść obiady, bo w salonie znajduje się również drewniany stół w bardzo dużym rozmiarze.

Dom dla rodziny w odcieniach beżu – spokój i elegancja

Ciemniejsza łazienka

Bardzo ciekawe jest to, że w tym domu łazienka jest ciemniejsza niż salon. Zazwyczaj w tym pomieszczeniu są jasne kolory, aby optycznie je powiększyć. Najważniejszym kolorem w łazience jest jasna szarość. Nie można oderwać wzroku o czarnych szafek, oraz od marmurowego dekoru znajdującego się zaraz przy umywalkach.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Dom dla rodziny – metryczka projektu

Projekt: MIKOŁAJSKAstudio
Lokalizacja: Andrychów
Realizacja: 2022 r.
Zdjęcia: materiały prasowe
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!