Nowoczesne mieszkanie dla młodych i aktywnych

Nowoczesne mieszkanie dla młodych i aktywnych

Jodełka na podłodze w salonie, układ płytek w kuchni, oraz miarowe żłobienia w sypialni i w łazience, przywołują na myśl fale obijające się o brzeg. Ciekawym elementem w tym apartamencie jest rzucające się w oczy wiosło. Niebanalny apartament znajduje się w Gdańsku. Natomiast jego zaprojektowaniem zajęła się pracownia PRW Design.

Duże, piękne w nowoczesne mieszkanie

Wnętrza są jednocześnie nowoczesne i przytulne. Mieszkanie ma powierzchnię aż 78 m2. Jednym z pragnień inwestorów było to, aby mieszkanie stało się jak najbardziej przestronne. Właśnie dlatego strefa dzienna zajmuje aż połowę mieszkania!

Właścicielom zależało również na tym, żeby zaoszczędzić miejsce. Dlatego w mieszkaniu nie ma telewizora. Zamiast niego jest rzutnik, który pozwala poczuć się, jak w prawdziwym kinie. Dzielnie partneruje mu ogromna kanapa. A dokładniej mówiąc, jest to głęboko pikowana sofa z welurową tapicerką w kolorze głębokiej zieleni. Na pewno oglądanie na niej całych sezonów seriali nie stanowi żadnego problemu. Przy nie są bardzo nowoczesne stoliki kawowe. Stoją na nowoczesnym, tkanym na płasko dywanem w zygzaki. Jest młodzieżowo i ładnie.

Jak wygląda aneks kuchenny?

Chociaż aneks kuchenny nie zajmuje wiele miejsca w tym apartamencie, to nadrabia to funkcjonalnością. Występujące w nim kolory to czerń i biel. To z jednej strony pokazuje jego samodzielny charakter, a z drugiej nawiązuje do pozostałych przestrzeni w mieszkaniu.

Aneks kuchenny od salonu sprytnie oddziela pas romboidalnych płytek. Stanowią one znakomity kontrast dla złocistych klepek podłogowych. Kuchnia jest minimalistyczna, więc płytki pozwalają ją trochę ożywić i nadać jej stylu. Aneks z pewnością jest wystarczający dla dwójki młodych osób.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Mieszkanie dla sportowców – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, apartament
Lokalizacja: Gdańsk
Powierzchnia: 78 m2
Projekt wnętrza: PRW Design
Autor zdjęć: Kamila Markiewicz-Lubańska
Autor stylizacji: Maria Bartoszewska
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!