Takie wnętrze stworzyła pracownia projektowana NABOO STUDIO. Wystrój jest stonowany pod względem kolorystycznym i bardzo dobrze uzupełniają go odcienie szarości. Mieszkanie skutecznie ocieplają welurowe zasłony. Dodają mu również ponadczasowej elegancji. Zaletą ich jest również to, że stanowią część rozwiązań z zakresu smart home opartych na systemie przewodowym. Pozwalają one na komfortowe sterowanie dekoracjami okiennymi, oświetleniem, alarmem, urządzeniami AGD i RTV w całym domu.
Najważniejszym elementem w niej jest bardzo przestronna sofa w kolorze jasnej szarości. Towarzyszą jej dwa bardzo nowoczesne stoliki kawowe o okrągłym kształcie. Jeden jest większy, a drugi mniejszy. Obok kanapy stoją okazałe rośliny, które nadają wnętrzu przytulności. Natomiast na ścianie znajdują się dwa lustra w niezwykle ciekawych, szklanych ramach. Wyglądają jak dzieła sztuki. Czym jeszcze jest w stanie zaskoczyć nas ten dom?
W części jadalnianej znajduje się przestronny stół, który z pewnością pomieści wszystkich domowników, oraz potencjalnych gości. Otaczają go bardzo wygodne, tapicerowane krzesła w odcieniu szarości. Są ciemniejsze niż sofa.
Kuchnia jest bardzo nietypowa, męska i elegancka. Fronty szafek mają kolor orzecha amerykańskiego. Głęboki i szlachetny. Naprzeciwko szafek kuchennych znajduje się wyspa z blatem imitującym szary marmur. Przy niej stoją czarne krzesła typu hoker. Sprzęty AGD są w kolorze grafitowym. Wyjątkowo interesującym elementem jest też kącik wypoczynkowy znajdujący się na piętrze. Są w nim dwa ultra wygodne fotele w kolorze czarnym i pasująca do nich komoda.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Typ projektu: prywatny, dom
Projekt: Naboo Studio
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Prezentujemy wnętrza apartamentu zaprojektowane przez pracownię Fabryka Wnętrz. Znajdujący się...
czytajPracownia Ktura Architekci po raz kolejny wychodzi nam naprzeciw z...
czytajOto projekt mieszkania w eklektycznym stylu, który zaproponowała pracownia MIŚKIEWICZ...
czytajW jednym z apartamentowców w Lublinie, na ostatniej kondygnacji nowopowstałego...
czytaj
Ilość komentarzy: 0