Willa pod lasem w stylu boho

Willa pod lasem w stylu boho

Ta willa jest naprawdę luksusowa. Największą jej siłą jest ogromna przestrzeń. Na niej zmieściło się wszystko, o czym może marzyć właściciel domu. Mamy garderobę, siłownię, jadalnię oraz wiele innych pomieszczeń. Dom jest dwupoziomowy. Warto go obejrzeć, aby przekonać się, jak może wyglądać nowoczesny dom.

Mieszanka stylów wnętrzarskich

Dom jest mieszanką boho, mid century, japandi. Można w nim również zobaczyć elementy stylu nowoczesnego, a nawet retro. W projekcie zostały wykorzystane naturalne materiały oraz kolory ziemi.

Pomieszczenia na parterze

Lista będzie długa. Mamy tutaj gabinet, garderobę, siłownię, wiatrołap, salon, kuchnię, jadalnię oraz łazienkę. Opisanie tych wszystkich części domu w krótkim tekście jest po prostu niemożliwe. Dlatego skoncentrujemy się na ich najważniejszych elementach.

Parter w dużym stopniu jest typowo męskim światem. Garderoba jest zrobiona z materiałów imitujących drewno. Przeznaczona przede wszystkim do wieszania w niej drogich marynarek i koszul. Na parterze mamy również siłownię i zaraz obok niej łazienkę, w której można wziąć szybki prysznic po intensywnym wysiłku fizycznym.

Druga część parteru jest już bardziej rodzinny miejscem. Znajduje się w niej kuchnia, jadalnia oraz salon. Mamy w niej połączenie drewna i kamienia, więc jest dosyć surowo. Jednocześnie elegancko i nowocześnie.

Co znajduje się na górze?

To część prywatna. Znajduje się w niej sypialnia, pokoje dziecięce oraz garderoby. Nie można tutaj również pominąć łazienek. Łącznie w całym domu są aż trzy. Jedna przy sypialni, druga przy siłowni, oraz trzecia dla dzieci. Łazienka przy siłowni jest urządzona w stylu japandi. Ta przy sypialni bardziej kieruje się w stronę stylu boho. Natomiast ta dla dzieci jest najbardziej klasyczna i minimalistyczna.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza willi

Dom jak ze snu – metryczka projektu

Projekt: studio Rysik
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!