Dom pełen inspiracji naturą

Dom pełen inspiracji naturą

Wszyscy w mniejszym lub w większym stopniu tęsknimy za naturą. Za tym, co nam dobrze znane i przynoszące spokój. Pragniemy się nią otaczać nie tylko wtedy, gdy wybieramy się na spacer, ale także we własnym domu. Jeżeli też lubisz aranżację wnętrz inspirowanych naturą, to koniecznie obejrzyj projekt studia Rysik.

Metalowe regały i naturalne materiały

Pokój relaksu ma w sobie klimat rodem z Bali. Możemy w nim zobaczyć również drewno mango. Szkoda, że ten materiał jest tak rzadko wykorzystywany w projektach. Naprawdę znakomity! Obok stolika wykonanego właśnie z drewna mango mamy duży, z pewnością niesamowicie wygodny narożnik. Na nim nie zabrakło miejsca na mnóstwo lnianych poduszek. Naturalne kolory uspokajają.

Po prawej stronie sofy znajduje się bardzo duży i wysoki regał z czarnego metalu. To oczywiste nawiązanie do stylu loftowego, który nadal ma licznych zwolenników. Z dekoracji w pokoju relaksu możemy wymienić żywe rośliny oraz zdjęcia bez ramek w stylu retro. Wprowadzają trochę kolonialny klimat.

Dom pełen inspiracji naturą

Minimalistyczna łazienka i kolonialna kuchnia

Przekornie zaczniemy od kuchni. Ogromne wrażenie wywarły na nas płytki między szafkami. Zazwyczaj właściciele starają się, aby były one jak najmniej widoczne. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Płytki są lśniące, czarne i kradną całe show. Spróbuj oderwać od nich spojrzenie!

Łazienkę natomiast bez wątpienia pokochają minimaliści. Beż fantastycznie łączy się z czekoladowym brązem. Poza tymi dwoma kolorami w tej przestrzeni jest drewno mango. Całość dopełnia biały blat z kamienia.

Dom pełen inspiracji naturą

Wygodny balkon

Jeżeli te wszystkie pomieszczenia, to dla Ciebie zbyt mało, aby się zachwycić, to wyjdź na balkon. Czeka tam na Ciebie mnóstwo poduszek, stolik zrobiony z drewna i radio w stylu retro. Uwagę przyciąga również konstrukcja z mnóstwem doniczek z kwiatami. Cudo!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Mieszkanie połączone z naturą – metryczka projektu

Projekt: studio Rysik
Zdjęcia: Maria Kowalska, Ten Czech
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!