Kawiarnia Dla Przyjaciół Diana

Kawiarnia Dla Przyjaciół Diana

Czy ciemne wnętrze może być przytulne? Czy w takiej kawiarni i drink barze można się zasiedzieć? Okazuje się, że tak. Najlepszym dowodem na to jest lokal Dla przyjaciół Diana, stworzony przez 370 studio. Znakomicie łączy ono w sobie kilka najgorętszych trendów wnętrzarskich. Możemy wśród nich wymienić: czarne elementy, metalowe akcenty, kolory ziemi, pikowania, czy geometryczne wzory. Mimo tak dużej różnorodności wnętrze w ogóle nie sprawia wrażenia przestylizowanego. Brawo! Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Trochę jak w dżungli

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że rośliny w pomieszczeniu tworzą klimat. Jednak w tym przypadku ich ilość, wielkość i różnorodność sprawiają, że nie można od nich oderwać wzroku. Rośliny mamy w czarnych, loftowych donicach, na barze oraz na komodzie. W dodatku, tapeta z motywem roślinnym również robi złudzenie, że na ścianie też rosną rośliny. Na pewno w uzyskaniu takiego efektu w dużym stopniu pomagają wiszące lampy w stylu loftowym.

Kawiarnia Dla Przyjaciół Diana

Miękkie i eleganckie kanapy

Kawiarnia jest takim miejscem, do którego przychodzi się odpocząć. Można przy okazji spotkać się ze znajomymi lub w ciszy i spokoju wypić kawę. W tym lokalu sprzyjają temu meble. Możemy tutaj zauważyć miękkie kanapy z modnymi pikowaniami. Jeszcze więcej przytulności nadają im poduszki w kolorze zielonym.

Dla osób, które wolą krzesła projektanci przygotowali krzesła z oparciami zrobionymi ze szczebelków i miękkimi siedziskami. Wszystko po to, aby delektowanie się wysokiej jakości kawą stało się jeszcze przyjemniejsze.

W lokalu Dla przyjaciół Diana bardzo ciekawym elementem jest również bar. Jego dolna część została pokryta płytkami w geometryczny wzór. W niektórych miejscach na podłodze znajdują się takie same płytki, co sprawia, że całość ze sobą współgra.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza kawiarni 

Kawiarnia pełna roślin – metryczka projektu

Rodzaj wnętrza: publiczne, kawiarnia / drink bar
Projekt: 370 studio
Lokalizacja: Biała Podlaska Bieńkowskiego 4/2, 21-500
Realizacja: 2020
Powierzchnia: 150m2
Zdjęcia/Źródło: pracownia 370studio
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!