Przepiękne, ciepłe mieszkanie

Przepiękne, ciepłe mieszkanie

Biokominek w salonie, półwysep w kuchni, a w łazience szykowna toaletka. Te wszystkie marzenia inwestorów udało się zrealizować projektantom z pracowni HOLA Design. Eleganckie wnętrza obfitujące w światło są komfortowe i praktyczne.

Ciepły salon, w którym można naprawdę odpocząć

Salon jest przestronny i bardzo dobrze doświetlony. Jest reprezentacyjny i jednocześnie funkcjonalny. Został sprytnie połączony z niewielkim aneksem kuchennym. Inwestorzy zdecydowali się na obszerną, asymetryczną sofę z szezlongiem. Obok niego udało się wydzielić niewielki kącik z fotelem. Można sobie na nim na przykład poczytać.

Bardzo ciekawym akcentem w salonie jest również biokominek. Znajduje się on na dole wielkiej płyty spieku ze wzorem brązowego marmuru. Od kilku lat nie wychodzi on z mody. Bardzo dobrze, bo dodaje każdemu wnętrzu niesamowitej elegancki. Biokominek to kolejne spełnione marzenie inwestorów. Projektanci zaprojektowali zabudowę, która w wyjątkowo spójny sposób łączy ze sobą telewizor i biokominek. Nie było to łatwe, ale czego się nie robi, żeby spełnić marzenia?

Przepiękne, ciepłe mieszkanie na Skoroszach

Jadalnia i kuchnia – co w niej znajdziemy wyjątkowego?

W tej otwartej przestrzeni znalazło się również całkiem sporo miejsca na stół jadalni. Jest wytwornie i nowocześnie. Stół jadalny został wykonany z litego drewna dębowego. Otaczają go piękne, lekkie krzesła tapicerowane obite miękkim welurem.

Nad stołem zawisły lampy w stylu glamour, od których nie można oderwać wzroku. Natomiast w tle możemy dostrzec trzy wyjątkowe prace malarskie. Bardzo nietypowym akcentem w tej części mieszkania są również metalowe aplikacje. Nawiązują one swoim stylem do okresu międzywojennego. W kuchni natomiast projektanci postawili na półwysep, który jest o wiele bardziej ergonomiczny niż wyspa.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Eleganckie mieszkanie z elementami glamour – metryczka projektu

Projekt wnętrza: HOLA Design
Zdjęcia: Yassen Hristov
Stylizacja: Sorry Za Bałagan!
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!