Wyjątkowy dom w lesie

Wyjątkowy dom w lesie

W tym domu o powierzchni 160 metrów kwadratowych mieszka Paulina Minta. Zawodowo jest specjalistą do spraw komunikacji, a prywatnie miłośniczką niebanalnych wnętrz. Jej dom znajduje się w niewielkiej odległości od miejscowości w Puszczy Zielonki. Właścicielka zdecydowała się na połączenie ze sobą bardzo różnych stylów aranżacji wnętrz, wzorów i kolorów. Takie mieszanki zawsze są ryzykowne, ale tym razem efekt jest fantastyczny. Dom jest przytulny, eklektyczny i komfortowy.

Harmonijne połączenie kolorów w salonie

Salon w domu pod Poznaniem został urządzony w neutralnej palecie barw. Można w nim nie robić nic poza siedzeniem i patrzeniem na las widoczny za oknem. Dwa dominujące w salonie kolory to: chłodny odcień szarości i ciemny błękit. Tak naprawdę ten drugi odcień zasługuje w większym stopniu na zainteresowanie. Projektantka połączyła go z rozmaitymi odcieniami naturalnymi.  W salonie bardzo ciekawie prezentują się sofy w kolorze szarym oraz drewniane elementy.

Wyjątkowy dom w lesie

Wyjątkowy stół i jadalnia

Co jest najważniejsze w rodzinie? Wspólne spędzanie czasu i rozmowy. Co może to ułatwić? Odpowiedni stół. Doskonale zdają sobie sprawę z tego właściciele domu pod Poznaniem. Dlatego wymarzonego mebla poszukiwali naprawdę długo. W końcu się udało. Stół jest solidny, dębowy i dokładnie taki, jak to sobie wymarzyli. Został zrobiony na ich specjalne zamówienie. Naprawdę wspaniale się prezentuje w jadalni w odcieniach błękitu.

Wyjątkowy dom w lesie

Miłość to przeszłości

W przypadku szczęśliwych właścicieli tego domu pod Poznaniem jest ona widoczna dosłownie na każdym kroku. Projektantka Paulina Minta wręcz uwielbia łączyć to, co nowoczesne z tym, co ma już swoją przeszłość. Dlatego w jej domu są tak unikatowe dekoracje. Wystarczy spojrzeć na przykład na porcelanowe filiżaneczki, wazoniki, czy dębowe stoliki nocne. Same cuda!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Dom pod Poznaniem – metryczka projektu

Rodzaj projektu: dom
Metraż: 160 m2
Projekt części wnętrza: Studio Motiv
Aranżacja i dekoracja wnętrza: Paulina Minta
Zdjęcia: Paulina Minta/ Miloni
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!