Dom z elementami miedzi

Dom z elementami miedzi

W tym domu w Warszawie zamieszkuje młoda para. Jego właściciele pracują w branży kreatywnej. Dlatego zależało im na tym, aby ich otoczenie było jak najbardziej spójne z ich charakterami. Właśnie z tego względu projektanci zdecydowali się na podzielenie przestrzeni na dwie strefy. Parter jest pobudzający i energetyczny, a góra…Sami zobaczcie!

Miedziana ściana w kuchni

W sumie od niej zaczęło się całe projektowanie. Ta ściana wspaniale łączy się z pozostałymi zastosowanymi w tym wnętrzu kolorami, takimi jak: zieleń, granat i róż. Zielone szafki dolne, białe szafki wiszące i drewniane elementy, to wszystko powoduje, że ta kuchnia jest elegancka, nowoczesna i niepowtarzalna. O miedzianej ścianie już nawet nie wspomnimy…Prawdziwe mistrzostwo świata i duża odwaga!

Dom z elementami miedzi

Bardziej stonowane piętro

Na nim znajdują się miejsca przeznaczone do tego, żeby się wyciszyć i zrelaksować. Sypialnia jest połączona z garderobą i z łazienką. Projektantom udało się stworzyć klimat, jak w SPA. Tworzą go przede wszystkim wolnostojąca wanna oraz odpowiednie oświetlenie. Można tutaj spędzać wiele godzin i rozmyślać. Ciekawym akcentem są umieszczone za nią płytki ułożone we wzór jodełki. Miedzianym akcentem w łazience są baterie. Prezentują się zachwycająco. Pomieszczeniem, którego nie można przeoczyć w tym domu jest łazienka gościnna. Swoim klimatem nawiązuje do łaźni tureckiej.

W domu sypialnia jest równie stonowana jak łazienka. Najważniejszym elementem w niej jest duże, komfortowe łóżko w kolorze waty cukrowej. Aby łatwiej było zasnąć, projektanci postawili na tapicerowane łóżko, tekstylia i na siedzisko krzesła. Natomiast na ścianie jest ciekawa tapeta. Lampy mają obłe kształty.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Elegancki dom z miedzianą ścianą – metryczka projektu

Autorki - Joanna Felczuk oraz Anna Baranowska, właścicielki oraz projektantki wnętrz Butterfly Studio
Fotograf - Marcin Grabowiecki
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!