Klasyczna kawalerka we Wrocławiu

Klasyczna kawalerka we Wrocławiu

Styl klasyczny nigdy nie przeminie. Jego nowoczesna odsłona to Modern Classic. Ten styl charakteryzuje się elegancją i jednocześnie jest bardzo praktyczny. Tutaj projektanci postawili na stonowane barwy. One nigdy się nie znudzą. Jednocześnie zawsze można je w prosty sposób ożywić dodatkami. Możemy dostrzec w tej aranżacji takie kolory, jak: biel, szarość, czerń, czy złoto.

Kuchnia otwarta na salon

Dzięki temu, że zarówno w kuchni, jak i w salonie królują szarość i biel, to te dwie strefy są ze sobą bardzo spójne. Jednymi elementami, które wyłamują się z tej konwencji są złote lampy dekoracje, oraz biała szafka pod telewizor.

Wszystkie elementy w kolorze szarym różnią się strukturami oraz odcieniami. Sprawia to, że wnętrze, chociaż monochromatyczne nie jest nudne.

Klasyczna kawalerka we Wrocławiu

Zajrzyjmy do sypialni

W sypialni też mamy akcenty szarości, ale zdecydowanie dominuje biel. Ściany są bardzo eleganckie, dzięki sztukateriom. Łóżko zostało obite szarą tkaniną. Obok niego stoją dwie bardzo nowoczesne szafeczki nocne w kolorze czarnym. Ten sam kolor ma oświetlenie. Sypialnia jest urządzona niezwykle prosto, wręcz minimalistycznie. Mimo to jest przytulna i na pewno sprzyja odpoczynkowi.

Klasyczna kawalerka we Wrocławiu

Biało- czarna łazienka

Połączenie bieli i czerni jest jednym z najbardziej klasycznych. W tej łazience również sprawdziło się doskonale. Czarna szafka łazienkowa w połączeniu z białą umywalką jest bardzo elegancka. Nowoczesności dodaje jej czarny kran. Czarne jest również obramowanie szyby w prysznicu typu walk- in. Jedynym elementem, który wyłamuje się z tej konwencji jest ściana za toaletą. Została ono pokryta płytkami imitującymi drewno. Skutecznie ociepla ona łazienkę i sprawia, że staje się bardziej przytulna.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza kawalerki

Stonowana kawalerka – metryczka projektu

Projekt: Nevi Studio
Metraż: 88 m2
Lokalizacja: Wrocław
Typ obiektu: kawalerka
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!