Kobiece mieszkanie w stylu skandynawskim

Kobiece mieszkanie w stylu skandynawskim

To mieszkanie jest najlepszym dowodem, że styl skandynawski zawsze będzie modny. Mamy tutaj mnóstwo szarości i drewna, przełamane akcentami miętowymi. Pozostałe kolory to biel i czerń, które jeszcze dodają pomieszczeniom elegancji.

Biała kuchnia i szara kanapa

Aneks kuchenny otwarty na salon jest standardowym i wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem. Wszyscy domownicy mogą przebywać razem przy przygotowywaniu posiłków. W salonie stoi szara kanapa na drewnianej ramie.

Część kuchenną od jadalnianej sprytnie oddziela wąski, drewniany regał na metalowej podstawie. Jest nie tylko bardzo dekoracyjny, ale również zapewnia trochę więcej miejsca do przechowywania. W jadalni jest drewniany stół. Niektóre krzesła są drewniane, a inne miętowe. Bardzo ładnie komponują się z miętowymi zasłonami. Nad stołem wisi biała, prosta lampa. Ciekawym elementem jest wysoki regał, który łączy w sobie metalowe elementy, drewno oraz biel. Mieści się na nim naprawdę wiele książek i dekoracji ważnych dla domowników.

Natomiast w kuchni są niesamowicie ciekawe blaty. Wzór lastryko zaskakująco dobrze łączy się z drewnem oraz z białymi frontami szafek kuchennym. Drobnym, ale designerskim akcentem są uchwyty do szafek. Przyjrzyj się im uważnie!

Kobiece mieszkanie w stylu skandynawskim

Sypialnia i łazienka w tym samym stylu

W sypialni królują biel i drewno. Białe są szafki nad łóżkiem oraz przy nim. Ten kolor jest również na ścianach. Natomiast drewno występuje na biurko oraz na szafkach nocnych. Wszystko jest ze sobą spójne, minimalistyczne, ale bardzo kobiece.

Natomiast łazienka jest stylowym połączeniem bieli, płytek we wzór lastryko, czerni, drewna i metalowych elementów. Drewno doskonale je ociepla, a lastryko pokazuje, że właściciele dobrze wiedzą, co jest modne w tym sezonie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Skandynawsko i kobieco – metryczka projektu

Pracownia: Q+B.Architekci
Materiały: pracownia projektowa
Stylizacja: Eliza Mrozińska
Zdjęcia: Mariusz Bykowski Fotografia
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!