Nowoczesne biuro w czerni i czerwieni

Nowoczesne biuro w czerni i czerwieni

Wnętrza biura powinny być zgodne z tym, co dana firma ma do zaoferowania i z jej misją. Dzięki takiej aaranżacji wszystko jest spójne i harmonijne. Przedsiębiorstwo 3Soft jest innowacyjne, nowoczesne i pełne technologicznych nowinek. Znajduje się na Śląsku. Jej przewodnim kolorem jest malinowy, co bardzo dobrze widać w całym tym projekcie.

Malinowe sufity

W tym kolorze są nie tylko sufity, ale również widniejące na nich instalacje. Dzięki temu udało się zachować spójny branding wnętrza z logotypem. Sufity podkreślają to, co jest najważniejsze dla firmy, czyli odwaga, niezależność i przyzwolenie na niekonwencjonalne rozwiązania. Poza malinowymi sufitami, reszta wyposażenia biura jest raczej stonowana. Dzięki temu, korzystanie z niego na co dzień jest bardzo przyjemne i wygodne.

Nowoczesne biuro w czerni i czerwieni

Monochromatyczne sale konferencyjne

Bez wątpienia najważniejszym kolorem w salach konferencyjnych jest czerń. Nawiązuje ona w pewnym stopniu do samego Śląska. Dzięki temu, że sale konferencyjne są minimalistyczne, to wystrój nie dekoncentruje uczestników spotkań. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że na obu piętrach znajduje się wyjątkowa grafika ścienna. Nie tylko nawiązuje ona do samej identyfikacji marki, ale też ułatwia poruszanie się po przestrzeni biurowej.

Warto przy okazji zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie. Tak samo, jak malinowe sufity podkreśla ono niesztampowe podejście do życia.

Nowoczesne biuro w czerni i czerwieni

Otwarta, ale cicha przestrzeń biurowa?

Zapewnienie komfortu pracy każdemu pracownikowi na otwartej przestrzeni zawsze jest bardzo dużym wyzwaniem. Nie inaczej było w tym przypadku. Dlatego część pomieszczeń została wydzielona na pokoje jednoosobowe i wieloosobowe. Dzięki temu, pracownikom łatwiej jest wykonywać codzienne obowiązki.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Niecodzienne biuro – metryczka projektu

Lokalizacja: Śląsk
Projekt: DNA Architekci
Typ obiektu: biuro
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!