Klasyczny styl i mocny kolor we wnętrzu

Klasyczny styl i mocny kolor we wnętrzu

Paleta barw w tym mieszkaniu może przypaść do gustu bardzo wielu osobom. Mamy tutaj drewno i czerń. Czyli loft? Nie, nie do końca. Znajdziesz w tym projekcie również biel i beż. Połączenie stonowane, kobiece i mocno nawiązujące do trendu o nazwie kolory ziemi. Jednak tego wnętrza nie da się zaszeregować, dołączyć do jednego stylu wnętrzarskiego i na tym zakończyć.

Kuchnia w granacie

Te wszystkie barwy bardzo ciekawie i nowocześnie łączą się z głębokim granatem, który występuje na przykład na frontach szafek kuchennych. Jest pięknie, nowocześnie i przytulnie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Aneks kuchenny łączy się z salonem i tworzy otwartą przestrzeń. Właścicielowi zależało na tym, aby wygospodarować jak najwięcej miejsca do przechowywania. Dlatego w tym niewielkim mieszkanku, jest tak wiele zabudowy meblowej. Ma ona głównie kolor granatowy. Znajdziemy ją w sypialni, łazience, kuchni, częściowo też w korytarzu. Kontrastem dla granatu są szare, dolne szafki kuchenne. W odcieniu szarości jest również wysoka szafa, która może pełnić również funkcję spiżarki. Łączy się ona z szafką RTV w takim samym kolorze.

W salonie znalazło się również miejsce na antracytowy, przestrzenny regał. Jego funkcją jest oddzielenie części dziennej oraz korytarza.

Klasyczny styl i mocny kolor we wnętrzu

Spójna z pozostałymi częściami mieszkania łazienka

W łazience została zachowana ta sama kolorystyka. Szafki łazienkowe są granatowe. Nad toaletą znajduje się wnęka wykończona drewnem. Ten materiał jest obecny również na blatach szafek łazienkowych. W kolorze antracytowym jest prysznic typu walk-in oraz armatura. To sprawia, że ta przestrzeń staje się odpowiednia zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Nie ma tu żadnych zbędnych dodatków. Jedynym kobiecym akcentem są wazoniki z patyczkami zapachowymi. One również mają antracytowy kolor, żeby nie zaburzały całej kompozycji.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Granat i drewno w klasycznym wydaniu – metryczka projektu

Lokalizacja: Poznań, Polska
Inwestor: prywatny
Zdjęcia: materiały prasowe
Projekt: AMJ Studio
Rok projektu: 2021
Realizacja: 2021-2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!