HOT

Polskie samochody wjechały do biura!

Polskie samochody wjechały do biura!

Nawet osoby, które na co dzień nie interesują się motoryzacją, znają nasze, polskie flagowe modele samochodów. Mogą je nawet wymienić z zamkniętymi oczami. Poczciwy i do dzisiaj kochany maluch, czyli Fiat 126 p, Polonez ( dla bogatych) i przyczepa kempingowa Niewiadów (bez niej nie było wakacji). Dlaczego nie ma się co dziwić, że studio Massive Design, również zainspirowało się polską motoryzacją tworząc projekt biura Keyloop.

Jaki był cel projektu?

Każdy wie, że o wiele lepiej się pracuje w przyjemnej atmosferze. Projektanci położyli bardzo duży nacisk na to, aby połączyć odpoczynek, pracę i zabawę. Nawiązania do polskiej motoryzacji są widoczne dosłownie na każdym kroku.

Na podłodze znajdują się pasy imitujące jezdnie, czy motyw klasycznej wyścigowej kraty. Chyba jednak na pierwszy plan wybija się sofa. Została wybudowana w karoserię malucha, czyli Fiata 126 p. Tuż obok jest tor dla slotcarów. Natomiast przy recepcji zamontowano niebieskie oświetlenie, które składa się z płaskich wstęg. Można się poczuć jak na prawdziwym torze wyścigowym!

Polskie samochody wjechały do biura!

Bardzo nietypowe sale konferencyjne

Jeżeli ktoś jest zakochany w motoryzacji z czasów PRL-u, to na ich widok mocniej zabije mu serce. Sale konferencyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby przywoływały na myśl największe gwiazdy polskiej motoryzacji. Mamy tutaj na myśli oczywiście: Syrenę 105, Fiata 125 p, przyczepę kempingową Niewiadów, oraz Żuka. Same klasyki!

To takie biuro, w którym o wiele łatwiej jest znaleźć Syrenkę, niż typową przestrzeń biurową! Jednak właśnie o to chodziło. Keyloop to miejsce, do którego przychodzi się z radością i z zaciekawieniem, co wspaniałego przyniesie kolejny dzień. W końcu, kto nie chciałby mieć w swoim biurze specjalnej zjeżdżalni do przemieszczania się pomiędzy piętrami?!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Nowoczesne biuro dla fanów polskich aut – metryczka projektu

Nazwa: Keyloop Poland, biuro, prywatne
Lokalizacja: Polska, Warszawa
Pracownia: Massive Design sp. z o.o.
Zespół projektowy:  Adam Choiński, Konrad Dowejko
Zdjęcia: Szymon Polański
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!