Stylowy dom dla rodziny pod Wrocławiem

Stylowy dom dla rodziny pod Wrocławiem

Dom w Ziębicach pod Wrocławiem wyróżnia się ponadczasowym, ale jednocześnie nowoczesnym stylem. Został zaprojektowany dla rodziny z dwójką dzieci. Z kolorów mamy tutaj przede wszystkim granat i drewno, które wprowadza wrażenie przytulności i nawiązuje do natury.

Piękna kuchnia z jadalnią

Na parterze ulokowano kuchnię, jadalnię, salon i małą łazienkę z prysznicem. W kuchni bardzo interesującym rozwiązaniem jest wyspa z bocznymi półkami. Kolory, jakie zostały zastosowane w tym pomieszczeniu są dość neutralne. Mamy szarości, biele i brązy. Charakteru dodają im czerń i granat. Kuchnia jest urządzona w stylu nowoczesnym i minimalistycznym, ale nie brakuje w niej nawiązani do natury.

Kuchnię od jadalni oddziela duży, drewniany stół z welurowymi krzesłami w odcieniu granatu. Uwagę zwracają bardzo nowoczesne lampy wiszące.

Stylowy dom dla rodziny pod Wrocławiem

Elegancki i nowoczesny salon

Kolejną strefą w tej otwartej przestrzeni jest salon. Najważniejszym elementem w nim jest elegancka sofa w kolorze granatu. Towarzyszy jej kominek obudowany płytkami w szarym odcieniu. Tłem dla telewizora są lamele drewniane.

Stylowy dom dla rodziny pod Wrocławiem

Co znajduje się na piętrze?

To już prywatna przestrzeń przeznaczona dla rodziców i dla każdego z dzieci. Mamy tutaj pokoje dla maluchów oraz sypialnię dla dzieci. W tej ostatniej szczególną uwagę zwraca tapeta za łóżkiem. Chociaż widać, że jest ona mocno inspirowana naturą, to jednocześnie ma nowoczesny, trochę awangardowy styl. W pokojach dziecięcych natomiast zachwycają znajdujące się na białych ścianach rysunki zabawek. Gdy się na nie patrzy, to naprawdę można się poczuć znowu jak dziecko. Pokoje dla maluchów są urządzone w bieli, co jest nietypowym, ale bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Nowocześnie i minimalistycznie – metryczka projektu

Rodzaj projektu: dom
Lokalizacja: Polska, Ziębice pod Wrocławiem
Pracownia: Decoroom
Projekt wnętrza: Olga Nowosad-Szewców, architekt wnętrz Decoroom
Zdjęcia: Marek Koptyński
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!