Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

Food Hall Browary to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Nowoczesny street food premium w zabytkowej przestrzeni ceglanych kolebek znajduje się w dawnej leżakowni mieszczącej się w kompleksie mixed use - Browarach Warszawskich. Zapraszamy na prezentację wnętrza w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Porozmawiamy z autorem projektu Karolem Pasternakiem z pracowni NOKE Architects, który opowie o realizacji, innych ciekawych wnętrzach i planach na przyszłość. Widzimy się 28 września 2022 o godz. 11:00. Zapisz się już teraz.

Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

Aranżacja takiego obiektu to nie lada wyzwaniem. Trzy ceglane kolebki to trudna przestrzeń. Dodatkowo podczas jej projektowania trzeba było wziąć pod uwagę wymogi dla pomieszczeń gastronomicznych i ściśle współpracować z konserwatorem. Inwestorowi zależało przy tym, by nie kopiować pomysłów wykorzystanych już w food courtach w innych lokalizacjach, a stworzyć realizację, która stanie się inspiracją dla podobnych inwestycji.

Przestrzeń o łącznej powierzchni 1500 m2  opanowały koncepty gastronomiczne z różnych zakątków świata. Króluje tu zdecydowanie styl industrialny. Kuchnie, w których pracują mistrzowie sztuki kulinarnej, są otwarte i znajdują się na widoku gości. Pomiędzy nimi znajdują się specjalnie zaprojektowane strefy indywidualne z wykonanymi na zamówienie meblami z litego drewna.

Na niepowtarzalnych smakach jednak wcale się nie kończy. Przestrzeń street food premium tworzy także prawdopodobnie największy w Polsce drink bar z dekoracyjnym kandelabrem ze szklanych płytek i o wiele bardziej kameralny wine bar. W strefie chillout na wyróżnienie zasługuje ogromna szklana ściana, która latem będzie otwarta na tonący w zieleni dziedziniec.

Więcej o tym ciekawym wnętrzu dowiecie się podczas prezentacji. Będzie można zadawać pytania i komentować.

Prezentację poprowadzi Karol Pasternak z pracowni NOKE Architects

Karol Pastrenak, Noke Architects

Karol Pasternak współtworzy pracownię projektową NOKE Architects, założoną w 2009 roku. Jako projektant i frontman pracowni stara się zawsze połączyć swoje doświadczenie z marzeniami inwestora aby kreować piękną i wyjątkową przestrzeń. Dba aby projektanci w pracowni rozwijali swoje umiejętności i talenty na różnych polach architektury, wnętrz, sztuki oraz rozwoju osobistego. Budowanie zgranego i zadowolonego zespołu projektantów w NOKE to najważniejsze i najtrudniejsze zadanie jakie przed sobą stawia. Wolny czas wypełnia sportowymi aktywnościami w górach i nad morzem.


Link do pokoju

Po rejestracji na wydarzenie przyjdzie potwierdzenie z linkiem do pokoju. Proszę sprawdzić folder SPAM. Jeśli tak się nie stanie prosimy o kontakt  [email protected]

Organizatorzy

Patroni honorowi

Patroni medialni

 

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!