Naturalne materiały i zachwycające oświetlenie

Naturalne materiały i zachwycające oświetlenie

Do restauracji wybieramy się nie tylko dla dobrego jedzenia, ale też dla samego klimatu. W zależności od wystroju, w niektórych z nich lubimy przebywać nieco dłużej, by skupić się nie tylko na potrawach, ale również na aranżacji wnętrza. Warto odwiedzić nową restaurację w Zielonej Górze o nazwie Mojo Lounge. W jej wystroju dominują naturalne materiały, takie jak drewno i stal.

Przytulnie i klimatycznie

Przy tym projekcie architekci zdecydowali się sięgnąć po ciemną paletę barw. Możemy tutaj podziwiać interesujące połączenia czerni, brązu, granatu, miedzianego i musztardowego koloru. Ciekawym akcentem w restauracji są płytki wielkoformatowe z efektem rdzy. Warto zwrócić uwagę na elementy kute ze stali. Znajdują się one na przykład na ścianach, czy pełnią funkcję ścianki działowej. To dobre rozwiązanie, ponieważ taki akcent jest nie tylko dekoracyjny, ale również nie zabiera światła.

Kolejnym ważnym elementem w tej restauracji jest naturalne drewno. Możemy je zobaczyć na przykład na ladzie barowej. Drewniana jest też wisząca klatka nad barem. Została ona wykonana przez architektkę Katarzynę Fanajło z Fanajło Home Design Decor. To jednocześnie unikatowa dekoracja oraz miejsce do eksponowania kieliszków i szklanek.

Naturalne materiały i zachwycające oświetlenie

Rzucające się w oczy meble i oświetlenie

Może zaczniemy od lamp. Nie ma co ukrywać, że to właśnie one pełnią w tym projekcie pierwsze skrzypce. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez jedną z polskich marek. Aby dobrze doświetlić przestrzeń, w której są czarne sufity potrzebne jest naprawdę mnóstwo lamp. Dlatego możemy zobaczyć wiele interesujących modeli w jendym miejscu. Mamy lampy z szerokim abażurem i tuby ze szklanymi elementami. To oświetlenie jest jednocześnie nowoczesne i klasyczne. Wspaniale pasuje do mebli w kolorze musztardowym i miedzianym.

Naturalne materiały i zachwycające oświetlenie

Zobacz galerię zdjęć wnętrza restauracji

Świetnie oświetlona restauracja – metryczka projektu

Projekt wnętrza: Katarzyna Fanajło z Fanajło Home Design Decor
Zdjęcia: Krzysztof Strażyński
Typ wnętrza: publiczne, restauracja
Lokalizacja: Zielona Góra
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!