Sassy Warszawa – klub i restauracja w jednym

Sassy Warszawa – klub i restauracja w jednym

Za projekt tego niezwykłego miejsca na mapie Warszawy było odpowiedzialne Biuro Kreacja. Cel był taki, aby połączyć w całość ekskluzywną restaurację z klubem nocnym. Można tutaj zarówno spróbować wyśmienitych potraw, jak i potańczyć.

Neon na wejściu

Tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze jest hol wejściowy w ciemnych odcieniach. Dekoracją i jednocześnie zaproszeniem do zabawy jest neon z napisem Youth has no age. Gdy tę przyjemność mamy już za sobą, to pora na inne atrakcje. Główna sala w tym lokalu za dnia jest restauracją, gdy wieczorem zamienia się w klub taneczny. Dominują w niej dwa kolory, które bardzo mocno kojarzą się z nocnym życiem. To czerwień i czerń. Stalowe elementy, na przykład nogi od krzeseł dodają całego wnętrzu elegancji i nowoczesności. Lada barowa została obniżona, aby goście mogli obserwować pracę barmana. Niepowtarzalny klimat w tej restauracji tworzą podświetlane łuki.

Sassy Warszawa – klub i restauracja w jednym

Łazienka jak z filmu

Łazienki również wymagają choćby napisania kilku słów, bo są naprawdę wyjątkowe. Dominujący w nich kolor to butelkowa zieleń. Tutaj również zastosowano zabieg z głównej sali restauracyjnej. Polega on na tym, że lustra podświetlono tak samo, jak łuki. Dzięki temu, przestrzeń łazienkowa jest doskonale oświetlona i dodatkowo zyskuje futurystyczną atmosferę. Całość świetnie uzupełniają ciemnozielone umywalki, płytki oraz neon na ścianie.

Sassy Warszawa – klub i restauracja w jednym

Ten projekt jest bardzo odważny, ale jednocześnie piękny. Minimalistyczny, futurystyczny, elegancki, stylowy, oryginalny….Moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo. Jednak najlepsze, co możesz zrobić to po prostu wybrać się do tego klubu i restauracji w Warszawie i poczuć jego niepowtarzalną atmosferę.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza klubu i restauracji w jednym

Klub i restauracja – metryczka projektu

Nazwa: SASSY Warszawa
Inwestor: SGD Ventures
Lokalizacja: Polska, Browary Warszawskie, Warszawa
Pracownia: Biuro Kreacja
Zespół projektowy: Dorota Terlecka, Karolina Polińska, Paula Banasik
Wizualizacje: Bartek Pszczółkowski, Paula Banasik
Zdjęcia: Tom Kurek
Powierzchnia: 335 m²
Kalendarium: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!