Workplace na medal

Workplace na medal

Studio architektury wnętrz MoodWorks – Dora Kuć i Karina Snuszka otrzymało nagrodę w kategorii „workplace” za projekt warszawskiej siedziby międzynarodowej kancelarii prawnej Allen&Overy. Projekt jest w stu procentach dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy. Niezbędna jest maksymalna koncentracja i spotkania z ludźmi. Zastosowane w projekcie rozwiązania mają na celu zatroszczenie się o zdrowie oraz o dobry nastrój pracujących w międzynarodowej kancelarii prawnej osób. Wnętrza są eleganckie i stonowane. Dzięki temu, całość prezentuje się naprawdę prestiżowo. Każdy element został tutaj dobrany z pietyzmem. Mamy tutaj na myśli zarówno designerskie meble, jak i dekoracje, czy dzieła sztuki.

Czym wyróżnia się wnętrze kancelarii prawnej?

Tym, co rzuca się w oczy są stonowane kolory. Jest tutaj mnóstwo mebli w różnych odcieniach beżu i szarości. Czymś bardzo ciekawym jest również oświetlenie. Ogromny plafon zajmujący połowę sufitu sprawia, że trudno jest oderwać od niego spojrzenie. Warto również wspomnieć o tym, że projektanci wyjątkowo zatroszczyli się o pracowników. Właśnie dlatego w tym projekcie możemy podziwiać na przykład bibliotekę, czy stolik umieszczony pod ścianą zieleni. Wszystko to pozwala się zrelaksować w tym stresującym, chociaż satysfakcjonującym zawodzie.


Workplace na medal

Biophilic Design

Coraz częsciej we wnętrzach pojawiają się rośliny i zielone ściany. Natura chce być coraz bliżej człowieka i działać kojąco na jego zmysły. Zieleń bowiem uspokaja i inspiruje. Architekci doskonale wiedzą jak zwiększych wydajność i poprawić samopoczucie pracowników i ich miejscu pracy. Właśnie dlatego jest tu tak zielono i przytulnie.

Workplace na medal

MoodWorks – wielokrotnie nagradzane biuro projektowe

W konkursie DNA Paris Design Award  MoodWorks otrzymało wyróżnienia już w poprzednich latach. Zresztą ta pracownia projektowa została doceniona wielokrotnie za projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych. Wśród nagród i wyróżnień możemy wymienić na przykład: A' Design Awards w latach 2015-2017, CBRE Office Superstar Central & Eastern Europe oraz International Property Award.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Kancelaria w stonowanych barwach – metryczka projektu

Projekt wnętrza: MoodWorks – Dora Kuć i Karina Snuszka
Zdjęcia: Marco Bertolini
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!