Loft i popart. Czy to dobry pomysł?

Loft i popart. Czy to dobry pomysł?

Kamienice po prostu nie mogą zniknąć z miejskiej przestrzeni, bo mają niepowtarzalny klimat. Warto go podkreślać. Tego samego zdania są właściciele mieszkania w stylu loftowo-popartowym. Projekt architekt Magdaleny Daszkiewicz z PRZESTRZENIE jest połączeniem elementów męskich i kobiecych.

Zaczęło się od zmiany układu mieszkania

Połączono ze sobą dwa samodzielne lokale i w ten sposób stworzono odpowiednią strefę wejściową i odsłonięto dzienną część mieszkania. Część dzienna to idealne miejsce do odpoczynku, co podkreśla każdy element aranżacji. Możemy tutaj zobaczyć zestaw wypoczynkowy w odcieniu granatu oraz nowoczesny, szary fotel. Towarzyszy im regał wykonany na zamówienie. Zmieści się na nim mnóstwo dekoracji oraz książek. Czarny kolor regału nawiązuje do stylu loftowego. Żywe kolory występujący w aranżacji i dekoracjach przypominają zaś o stylu popartowym. Elementy loftowe i popartowe współgrają ze sobą i łączą się, tworząć ciekawą przestrzeń.

Najważniejsze kolory w strefie dziennej to błękit, szarość, czerń i drewno. Nie można tutaj przeoczyć ogromnej, czarnej ażurowej lampy, która wspaniale dopełnia całą aranżację. Sprawia, że jest tutaj o wiele bardziej loftowo i popartowo.

Loft i popart. Czy to dobry pomysł?

Sypialnia w granacie

W sypialni najważniejszym elementem jest łóżko wkomponowane w zabudowę meblową. Sypialnia dzięki temu, nie tylko stanowi idealne miejsca do odpoczynku po ciężkim dniu, ale też zapewnia całkiem spore ilości miejsca do przechowywania.

Loft i popart. Czy to dobry pomysł?

Klasyczna biało- czarna łazienka

W tym pomieszczeniu mamy barwy neutralne, czyli biel, czerń oraz szarość. Bardzo ciekawym dodatkiem jest podłoga w geometryczne wzory. Nowoczesności łazience dodaje armatura w kolorze czarnym. Znalazło się w tym wnętrzu również miejsce na komfortową wannę wolnostojącą. Nic tylko spędzać tutaj czas i urządzać sobie domowe SPA.

Całe mieszkanie jest bardzo nowoczesne, designerskie i wprost stworzone dla młodych ludzi, którzy lubią bawić się aranżacją wnętrz.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Lotfowo – popartowo – metryczka projektu

Design: Architekt Magdalena Daszkiewicz, pracownia PRZESTRZENIE
Zdjęcia: Mikołaj Dąbrowski
Stylizacja: Ola Dąbrówka/ Good Vibes Interiors
Typ wnętrza: prywatne, mieszkanie
Lokalizacja: Łódź, Polska
Realizacja: 2022 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!