Przestronne i nowoczesne biuro Allegro

Przestronne i nowoczesne biuro Allegro

Jakie są zalety tego miejsca? 10 pięter, ponad 24 700 mkw powierzchni i prawie 3 tys stanowisk pracy! Dodatkowym plusem z pewnością są nawiązania do samej marki. Ciekawym rozwiązaniem jest ogromna sala konferencyjna z charakterystycznymi pomarańczowymi, tapicerowanymi krzesłami. Jednak nie jest to jedyne nawiązanie do samego Allegro.

Przestronne i nowoczesne biuro

Brak ścian – więcej przestrzeni

W tym biurze granice między poszczególnymi wnętrzami są mocno umowne. Widać to między innymi w salach konferencyjnych. Są one wydzielone z bardzo dużej przestrzeni, na przykład lamelkami lub przeszkleniami. To daje wrażenie spójności, ale też ułatwia pracę i szybkie porozumiewanie się ze sobą pracowników. Każda sala konferencyjna jest zupełnie inna. Elementem wspólnym jest motyw koła. Duże koła wiszą na ścianach i są naprawdę fascynującą dekoracją.

Kącik do odpoczynku dla pracowników również jest bardzo nietypowy. Można się w nim naprawdę poczuć jak we własnym domu. Mamy tutaj wygodne, duże fotele, okrągły regał z książkami oraz dużo roślinności. To wszystko sprawia, że można się wyciszyć, poczytać lub porozmawiać na spokojnie z kolegami z pracy.

Przestronne i nowoczesne biuro Allegro

A może warto coś zjeść?

Gdy pracownicy zdecydują się na zrobienie sobie przerwy na lunch w pracy, to mogą się udać do specjalnie zaprojektowanego pomieszczenia. Do złudzenia przypomina ono nowoczesną kawiarnię. Mamy tutaj wygodne rattanowe fotele z poduszkami, długi blat z hokerami i bardzo ciekawe oświetlenie. Jedzenie z takich warunkach na pewno smakuje lepiej!

W tym projekcie znalazło się również miejsce na kuchnię. Jest gigantyczna i bardzo dobrze przemyślana. Połączenie drewna z zielenią doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Nowe biuro Allegro- metryczka projektu

Pracownia architektoniczna: The Design Group
Klient: Allegro 
Wielkość: ok. 24 700 mkw
Rok: 2022
Miejsce: Nowy Rynek, Poznań, Polska
Branża: E-commerce
Zdjęcia: The Design Group
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!