Klasyczne wnętrze w krakowskiej kamienicy

Klasyczne wnętrze w krakowskiej kamienicy

Ten projekt pokazuje, że klasyka nigdy nie przestanie zachwycać. Dobrze, że studio projektowe The Line Studio miało okazję wykonać tak ciekawe zadanie. Za projekt były odpowiedzialne Magda i Dominika. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, duża przestrzeń i jasne kolory. To wszystko spowodowało, że mieszkanie okazało się strzałem w dziesiątkę dla pary, która kocha nowoczesny design, sztukę oraz funkcjonalne rozwiązania.

Imponujący gabinet

Tym, co przyciąga spojrzenia w tym gabinecie jest bez wątpienia biurko. Niezwykle dekoracyjne, wykonane z pietyzmem. Lekkie, eleganckie, trochę przypominające sekretarzyk. To okaz mający ponad 100 lat. Mimo zaawansowanego wieku trzyma się naprawdę świetnie. Bardzo dobrze pasuje do niego regał. Jego górna część to proste, wręcz minimalistyczne półki. Natomiast dolne szafki ozdobione są sztukateriami. Do biurka dla kontrastu dodano bardzo nowoczesne krzesło w kolorze intensywnie niebieskim. Wprowadza ono trochę świeżości i jest ciekawym akcentem.

Klasyczne wnętrze w krakowskiej kamienicy

Otwarta kuchnia z salonem

Ta kuchnia jest marzeniem każdej kobiety, która ceni sobie klasyczny styl. Szafki mają kolor biały i jeszcze dodatkowo są wykończone sztukateriami. Tuż przy zabudowie kuchennej stoi duży stół. Wygląda na drewniany i jest otoczony pasującymi do niego pod względem stylistycznym krzesłami. Trochę skromnym towarzystwem dla nich jest sofa. Niewielka, szara, ale za to z dekoracyjnym, designerskim stolikiem kawowym.

Klasyczne wnętrze w krakowskiej kamienicy

Sypialnia, w której chce się śnić

Sypialnia to powtarzający się motyw sztukaterii, tapeta w liście, fotel z pokryciem jak baranek, oraz łóżko z szarym obiciem. Aby spało się jeszcze lepiej, w sypialni mamy jasne kolory i dodatki. Jednym z nich są zasłonki w kolorze beżowym.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Klasyczne pomieszczenia w krakowskiej kamienicy – metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze prywatne, mieszkanie
Projekt : Dominika i Magda – The Line Studio
Sesja fotograficzna: ONI Studio
Miejsce: Kraków
Rok realizacji: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!