Wnętrze Gdańskiego apartamentu utrzymane jest w atmosferze nadmorskiego kurortu. Za projekt wnętrza odpowiada architekt Jan Sikora.
Budynek, w którym znajduje się to wyjątkowe mieszkanie jest nowy, ale jego architektura nawiązuje stylem do historycznych zabudowań bulwarów. To połączenie nowego ze starym widać również w aranżacji apartamentu.
Apartament jest przestronny, lekki i nieprzytłaczający, a otwarcie kuchni na salon optycznie go powiększa. Duże okna dodają naturalnego światła. Wszelkie dekoracje począwszy od obrazów, a kończąc na starych, odzyskanych belkach nadają wnętrzu wytwornego charakteru.
W podobnym stylu utrzymana jest sypialnia będąca cichym azylem dla mieszkańców. Elementem, który przykuwa uwagę są szklane drzwi oddzielające salon od strefy relaksu. Całość tworzy magiczny nastrój.
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
W Moskwie poddano renowacji apartament, który po odnowieniu przypomina dębową...
czytajBiała baza i odważne akcenty kolorystyczne, a przy tym dużo...
czytajBeton i cegła, drewno i szkło, kamień i metalowa siatka....
czytajPrzenieś się w nadmorski klimat i zobacz wnętrze luksusowego domu...
czytaj
Ilość komentarzy: 0